О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 17 октября 2019 года № 39-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 октября 2019 года № 4512
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4313, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "32 541 639" заменить цифрами "32 859 203";
цифры "30 247 918" заменить цифрами "30 207 953";
цифры "2 032 065" заменить цифрами "2 389 594";
подпункта 2):
цифры "33 744 236" заменить цифрами "34 061 800";
в пункте 4:
цифры "557 295" заменить цифрами "573 344";
цифры "223 350" заменить цифрами "225 961";
цифры "84 899" заменить цифрами "89 529";
цифры "145 747" заменить цифрами "153 263";
цифры "103 299" заменить цифрами "104 591".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
ХXXIX сессии Жылыойского
районного маслихата
С. Жумагалиева
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
М. Кенганов

Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 39-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 4512 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4313 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"32 541 639" деген сандар "32 859 203" деген сандармен ауыстырылсын;
"30 247 918" деген сандар "30 207 953" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 032 065" деген сандар "2 389 594" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"33 744 236" деген сандар "34 061 800" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"557 295" деген сандар "573 344" деген сандармен ауыстырылсын;
"223 350" деген сандар "225 961" деген сандармен ауыстырылсын;
"84 899" деген сандар "89 529" деген сандармен ауыстырылсын;
"145 747" деген сандар "153 263" деген сандармен ауыстырылсын;
"103 299" деген сандар "104 591" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жылыой аудандық
мәслихатының кезектен тыс
ХXXIX сессиясының төрайымы
С. Жұмағалиева
Жылыой аудандық
мәслихат хатшысы
М. Кенғанов

Приложение к решению Жылыойского районного маслихата от "17" октября 2019 года № 39-1 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Уточненный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

2019 жылғы "17" қазандағы № 39-1 "Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне қосымша
"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылғы нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

22850
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
59369
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
55736
022
Капитальные расходы государственных органов
2106
032
Капитальные расходы подведомственных
государственных учреждений и организаций
1527
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5197
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3197
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53011
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
41868
015
Капитальные расходы государственных органов
11143
467
Отдел строительства района (города областного значения)
184475
040
Развитие объектов государственных органов
184475
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
14693
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
14063
003
Капитальные расходы государственных органов
630
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
46214
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
40947
013
Капитальные расходы государственных органов
5267
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
37421
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34692
003
Капитальные расходы государственных органов
2552
032
Капитальные расходы подведомственных
государственных учреждений и организаций
177
02
Оборона
16322
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16322
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10754
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2289
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

22850
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
59369
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
55736
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2106
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1527
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5197
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3197
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53011
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41868
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11143
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
184475
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
184475
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
14693
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14063
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
630
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
46214
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40947
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5267
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
37421
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34692
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2552
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
177
02
Қорғаныс
16322
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16322
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10754
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2289
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар