О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 22 октября 2019 года № 40-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 октября 2019 года № 4514
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджетов на 2019 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4318, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "763 097" заменить цифрами "850 215";
цифры "11 865" заменить цифрами "10 869";
в подпункте 2):
цифры "827 579" заменить цифрами "914 697".
в пункте 2
в подпункте 1):
цифры "284 047" заменить цифрами "282 966";
цифры "265 217" заменить цифрами "256 310";
в подпункте 2)
цифры "287 647" заменить цифрами "286 566".
в пункте 3
в подпункте 1):
цифры "106 413" заменить цифрами "111 691";
цифры "99 826" заменить цифрами "104 089";
в подпункте 2)
цифры "108 067" заменить цифрами "113 345".
в пункте 4
в подпункте 1):
цифры "186 929" заменить цифрами "187 087";
цифры "167 849" заменить цифрами "173 050";
в подпункте 2)
цифры "189 362" заменить цифрами "189 520".
в пункте 5
в подпункте 1):
цифры "130 199" заменить цифрами "128 691";
цифры "122 339" заменить цифрами "120 561";
в подпункте 2)
цифры "132 455" заменить цифрами "130 947".
в пункте 6
цифры "557 295" заменить цифрами "573 344";

Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қазандағы № 40-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 4514 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің 2019 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4318 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"763 097" деген сандар "850 215" деген сандармен ауыстырылсын; "11 865" деген сандар "10 869" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"827 579" деген сандар "914 697" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"284 047" деген сандар "282 966" деген сандармен ауыстырылсын;
"265 217" деген сандар "256 310" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"287 647" деген сандар "286 566" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"106 413" деген сандар "111 691" деген сандармен ауыстырылсын;
"99 826" деген сандар "104 089" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"108 067" деген сандар "113 345" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"186 929" деген сандар "187 087" деген сандармен ауыстырылсын;
"167 849" деген сандар "173 050" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"189 362" деген сандар "189 520" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақтың:
1) тармақшасында:
"130 199" деген сандар "128 691" деген сандармен ауыстырылсын;
"122 339" деген сандар "120 561" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"132 455" деген сандар "130 947" деген сандармен ауыстырылсын.
6 тармақтың:
"557 295" деген сандар "573 344" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "223 350" заменить цифрами "225 961";
цифры "84 899" заменить цифрами "89 529";
цифры "145 747" заменить цифрами "153 263";
цифры "103 299" заменить цифрами "104 591".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XL сессии Жылыойского
районного маслихата
Муканов А.
Секретарь Жылыойского
районного маслихата
Кенганов М.

"223 350" деген сандар "225 961" деген сандармен ауыстырылсын;
"84 899" деген сандар "89 529" деген сандармен ауыстырылсын;
"145 747" деген сандар "153 263" деген сандармен ауыстырылсын;
"103 299" деген сандар "104 591" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жылыой аудандық
мәслихатының кезектен тыс
XL сессиясының төрағасы
А. Мұқанов
Жылыой аудандық
мәслихат хатшысы
М. Кенғанов

Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от "22" октября 2019 года № 40-1 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана –Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Уточненный бюджет города Кульсары на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

2019 жылғы "22" қазандағы № 40-1 "Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне 1-қосымша
"2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне 1-қосымша
Құлсары қаласының 2019 жылғы нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер