О внесении изменений и дополнения в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2019 года № 41-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2019 года № 4544
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 29-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4313, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "32 859 203" заменить цифрами "34 061 234";
цифры "30 207 953" заменить цифрами "29 907 164";
цифры "2 389 594" заменить цифрами "3 896 857";
подпункта 2):
цифры "34 061 800" заменить цифрами "35 263 831";
в пункте 4
цифры "573 344" заменить цифрами "656 229";
цифры "225 961" заменить цифрами "223 322";
цифры "89 529" заменить цифрами "88 192";
цифры "153 263" заменить цифрами "152 877";
цифры "104 591" заменить цифрами "104 206";
дополнить строкой следующего содержания:

Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4544 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4313 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"32 859 203" деген сандар "34 061 234" деген сандармен ауыстырылсын;
"30 207 953" деген сандар "29 907 164" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 389 594" деген сандар "3 896 857" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"34 061 800" деген сандар "35 263 831" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"573 344" деген сандар "656 229" деген сандармен ауыстырылсын;
"225 961" деген сандар "223 322" деген сандармен ауыстырылсын;
"89 529" деген сандар "88 192" деген сандармен ауыстырылсын;
"153 263" деген сандар "152 877" деген сандармен ауыстырылсын;
"104 591" деген сандар "104 206" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"городу Кульсары- 87 632 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Х. Жамалов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

"Құлсары қаласына – 87 632 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы Х. Жамалов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенганов