О внесении изменений и дополнения в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2019 года № 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2019 года № 4558
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата об уточнении бюджетов на 2019 год города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1 "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4318, опубликованное 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "850 215" заменить цифрами "786 379";
цифры "10 869" заменить цифрами "98 687";
в подпункте 2):
цифры "914 697" заменить цифрами "850 861".
в пункте 2
в подпункте 1):
цифры "282 966" заменить цифрами "283 042";
цифры "256 310" заменить цифрами "254 587";
в подпункте 2)
цифры "286 566" заменить цифрами "286 642".
в пункте 3
в подпункте 1):
цифры "111 691" заменить цифрами "110 809";
цифры "104 089" заменить цифрами "102 170";
в подпункте 2)
цифры "113 345" заменить цифрами "112 463".
в пункте 4
в подпункте 1):
цифры "187 087" заменить цифрами "184 359";
цифры "173 050" заменить цифрами "171 583";
в подпункте 2)
цифры "189 520" заменить цифрами "186 792".
в пункте 5
в подпункте 1):
цифры "128 691" заменить цифрами "125 308";
цифры "120 561" заменить цифрами "118 325";
в подпункте 2)
цифры "130 947" заменить цифрами "127 564".
в пункте 6

Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4558 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің 2019 жылғы бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 "2019-2021 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4318 болып тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"850 215" деген сандар "786 379" деген сандармен ауыстырылсын; "10 869" деген сандар "98 687" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"914 697" деген сандар "850 861" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
"282 966" деген сандар "283 042" деген сандармен ауыстырылсын;
"256 310" деген сандар "254 587" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
"286 566" деген сандар "286 642" деген сандармен ауыстырылсын.
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"111 691" деген сандар "110 809" деген сандармен ауыстырылсын;
"104 089" деген сандар "102 170" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"113 345" деген сандар "112 463" деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"187 087" деген сандар "184 359" деген сандармен ауыстырылсын;
"173 050" деген сандар "171 583" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"189 520" деген сандар "186 792" деген сандармен ауыстырылсын.
5 тармақтың:
1) тармақшасында:
"128 691" деген сандар "125 308" деген сандармен ауыстырылсын;
"120 561" деген сандар "118 325" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"130 947" деген сандар "127 564" деген сандармен ауыстырылсын.
6 тармақтың:

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Таласов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов
Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от 25 декабря 2019 года № 42-2
Приложение 1 к решению Жылыойского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 30-1
Уточненный бюджет города Кульсары на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ү. Жақашев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы С. Таласов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенганов
Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42-2 шешіміне 1- қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 30-1 шешіміне 1- қосымша
Құлсары қаласының 2019 жылғы нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер