О внесении изменений и дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 203-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2019 года № 220-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 апреля 2019 года № 4369
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 203-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4325, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 251 151" заменить цифрами "6 689 268";
цифры "2 638 064" заменить цифрами "3 281 024";
цифры "26 201" заменить цифрами "27 796";
цифры "2 750" заменить цифрами "4 254";
цифры "2 584 136" заменить цифрами "3 376 194";
в подпункте 2):
цифры "5 251 151" заменить цифрами "6 925 891";
в подпункте 5):
цифры "3 080" заменить цифрами "-233 543";
в подпункте 6):
цифры "-3 080" заменить цифрами "233 543";
цифру "0" заменить цифрами "236 623".
в пункте 7:
цифры "113 325" заменить цифрами "115 026";
цифры "69 987" заменить цифрами "74 160".
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Установить на 2019 год в районном бюджете объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 231 299 тысяч тенге, в том числе:
Аккистауский сельский округ 126 516 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 18 646 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 47 960 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 38 177 тысяч тенге.
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в бюджетах сельских округов предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в следующих объемах:
33 891 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций образования;
55 634 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;
52 967 тысяч тенге - на текущее содержание организаций культуры;

Исатай ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 203-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 220-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 сәуірде № 4369 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 203-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4325 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"5 251 151" сандар "6 689 268" сандармен ауыстырылсын;
"2 638 064" сандар "3 281 024" сандармен ауыстырылсын;
"26 201" сандар "27 796" сандармен ауыстырылсын;
"2 750" сандар "4 254" сандармен ауыстырылсын;
"2 584 136" сандар "3 376 194" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"5 251 151" сандар "6 925 891" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"3 080" сандар "-233 543" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-3 080" сандар "233 543" сандармен ауыстырылсын;
"0" саны "236 623" сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"113 325" сандар "115 026" сандармен ауыстырылсын;
"69 987" сандар "74 160" сандармен ауыстырылсын.
10-тармақ келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің көлемдері 231 299 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Аққыстау ауылдық округі 126 516 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 18 646 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 47 960 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 38 177 мың теңге.
келесі мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
10-1. "Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне төмендегідей көлемдерде:
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға -33 891 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға - 55 634 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына - 52 967 мың теңге;

23 119 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
21 900 тысяч тенге - на озеленение и благоустройство населенных пунктов;
9 000 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов;
34 188 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов;
600 тысяч тенге - на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года".
дополнить пунктами 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 следующего содержания:
"16. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих объемах:
164 353 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций образования;
50 000 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
13 450 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
5 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, капитальный и средний ремонт автомобильных дорог;
12 238 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
74 116 тысяч тенге – на приобретение и установку памятника;
7 180 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций культуры;
14 420 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций спорта;
12 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
33 390 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
8 500 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;
32 668 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
1 000 тысяч тенге – на проведение агитационной работы по введению раздельного сбора твердых бытовых отходов.
17. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих объемах:
550 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство объектов транспортной инфраструктуры, а также на реконструкцию автомобильных дорог;
50 000 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
350 000 тысяч тенге – на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда;
75 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;

суару каналдарын суландыруға – 23 119 мың теңге;
елді мекендерді көгалдандыруға және абаттандыруға – 21 900 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 9 000 мың теңге ;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 34 188 мың теңге;
өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға - 600 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін".
келесі мазмұндағы 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 - тармақтармен толықтырылсын:
"16. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық – техникалық жарақтандыруға – 164 353 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 50 000 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға – 13 450 мың теңге;
жобалау – сметалық құжаттама жасақтауға, автокөлік жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 5 000 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 12 238 мың теңге;
ескерткішті сатып алу және орнатуға – 74 116 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық – техникалық жарақтандыруға – 7 180 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық – техникалық жарақтандыруға – 14 420 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 12 000 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 33 390 мың теңге;
елді мекендерді сумен қамту жүйесін қамтамасыз ету үшін – 8 500 мың теңге;
суару каналдарын суландыруға – 32 668 мың теңге;
қатты тұрмыстық қалдықтарды бөлек жинау енгізілуіне байланысты үгіттеу жұмыстарын жүргізуге – 1000 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделсін.
17. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде:
көлік инфрақұрылымы объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға және салуға, сондай-ақ автомобиль жолдарын жаңғыртуға – 550 000 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 50 000 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 350 000 мың теңге;
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына – 75 мың теңге;

3 922 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
3 807 тысяч тенге – на развитие объектов культуры.
18. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программам 463 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" и 468 001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" в сумме 2 404 500 тенге перенести на программу 486 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительство на местном уровне" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
19. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программам 462 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" и 482 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма" в сумме 2 983 125 тенге перенести на программу 454 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
20. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 456 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" в сумме 646 939 тенге перенести на программу 470 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
21. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программам 455 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" и 465 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" в сумме 2 771 228 тенге 96 тиын перенести на программу 802 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 3 922 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға – 3 807 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
18. 463 001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 468 001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламаларының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 2 404 500 тенге кассалық шығындары 486 001 "Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.
19. 462 001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 482 001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламаларының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 2 983 125 тенге кассалық шығындары 454 001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.
20. 456 001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 646 939 теңге кассалық шығындары 470 001 "Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.
21. 455 001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 465 001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"бағдарламаларының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 2 771 228 теңге 96 тиын кассалық шығындары 802 001 "Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.

22. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 455 003 "Поддержка культурно-досуговой работы" в сумме 9 531 000 тенге перенести на программу 802 005 "Поддержка культурно-досуговой работы" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
23. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 455 006 "Функционирование районных (городских) библиотек" в сумме 6 545 664 тенге 32 тиын перенести на программу 802 004 "Функционирование районных (городских) библиотек" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
24. Произведенные кассовые расходы по программе 455 113 "Целевые текущие трансферты из местных бюджетов" в сумме 365 000 тенге перенести на программу 802 113 "Целевые текущие трансферты из местных бюджетов".
25. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 456 003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" в сумме 1 203 963 тенге 84 тиын перенести на программу 470 004 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".
26. Произведенные кассовые расходы подпрограммы 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" по программе 465 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" в сумме 16 720 570 тенге 68 тиын перенести на программу 802 017 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" соответственно по подпрограммам 015 "За счет средств местного бюджета" и 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета".

22. 455 003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 9 531 000 теңге кассалық шығындары 802 005 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларынасәйкесінше ауыстырылсын.
23. 455 006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 6 545 664 теңге 32 тиын кассалық шығындары 802 004 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.
24. 455 113 "Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасының 365 000 теңге кассалық шығыны 802 113 "Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасына ауыстырылсын.
25. 456 003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 1 203 963 теңге 84 тиын кассалық шығындары 470 004 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын.
26. 465 017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларындағы барлығы 16 720 570 теңге 68 тиын кассалық шығындары 802 017 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бағдарламасының 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" және 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен" кіші бағдарламаларына сәйкесінше ауыстырылсын".

2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XXXVII сессии Исатайского
районного маслихата
А. Аманбаев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев

2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихатының
кезектен тыс XXXVII cессиясының төрағасы
А. Аманбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

527 592
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
246 547
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
20 308
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
20 308
122
Аппарат акима района (города областного значения)
175 191
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
85 829
003
Капитальные расходы государственного органа
33 728
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
55 634
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
51 048
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
51 048
02
Финансовая деятельность
3 116
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 116
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
616
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 500
09
Прочие государственные услуги общего характера
277 929
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
41 071
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
17 952
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
23 119
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
149 944
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
84 856
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
65 088
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 875
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 995
015
Капитальные расходы государственного органа
7 280
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
600
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительство района (города областного значения)
27 358
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительство на местном уровне
27 358

527 592
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
246 547
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
20 308
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 308
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
175 191
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
85 829
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
33 728
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55 634
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
51 048
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
51 048
02
Қаржылық қызмет
3 116
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 116
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
616
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 500
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
277 929
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
41 071
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 952
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 119
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
149 944
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 856
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 088
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 875
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 995
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 280
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
600
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
0
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27 358
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 358

254 988
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
21 940
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
101 500
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
6 780
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 000
029
Обследование психического здоровья детей и подростков оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
30 544
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
55 333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
33 891
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
345 635
01
Социальное обеспечение
36 686
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
36 686
010
Государственная адресная социальная помощь
36 686
02
Социальная помощь
282 770
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 828
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 828
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
276 942
004
Программа занятости
182 662
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 400
007
Оказание жилищной помощи
1 200
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 818
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39 494
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 004
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32 364
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 179
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
26 179
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 801
050
Обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

254 988
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 940
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
101 500
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
6 780
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
5 000
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
30 544
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
55 333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 891
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
345 635
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
36 686
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
36 686
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36 686
02
Әлеуметтiк көмек
282 770
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 828
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5 828
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
276 942
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
182 662
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 400
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 200
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 818
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39 494
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15 004
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 364
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 179
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
26 179
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 801
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту