О внесении измененийи дополнений в решение Исатайского районного маслихата от 11 января 2019 года № 208-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 5 апреля 2019 года № 228-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 апреля 2019 года № 4377
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении бюджета сельских округов на 2019-2021 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 января 2019года № 208-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "438 372" заменить цифрами "560 025";
цифры "28 761" заменить цифрами "29 761";
цифры "408 770" заменить цифрами "529 423";
в подпункте 2):
цифры "438 372" заменить цифрами "560 025".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "118 691" заменить цифрами "130 266";
цифры "5 440" заменить цифрами "6 440";
цифры "113 100" заменить цифрами "123 675";
в подпункте 2):
цифры "118 691" заменить цифрами "130 266".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "106 649" заменить цифрами "146 867";
цифры "5 232" заменить цифрами "6 232";
цифры "101 309" заменить цифрами "140 527";
в подпункте 2):
цифры "106 649" заменить цифрами "146 867";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "119 627" заменить цифрами "156 281";
цифры "9 811" заменить цифрами "10 811";
цифры "109 646" заменить цифрами "145 300";
в подпункте 2):
цифры "119 627" заменить цифрами "156 281";
в пункте 6:
цифры "2 080" заменить цифрами "52 967";
строки "Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2019 год предусмотрены текущие целевые трансферты из районного бюджета в сумме 25 199 тысяч тенге, в том числе:" изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2019 год предусмотрены текущие целевые трансферты из районного бюджета в сумме 231 299 тысяч тенге, в том числе:"

Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтарындағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 228-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 4377 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкесжәне аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4330 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"438 372" сандары "560 025" сандармен ауыстырылсын;
"28 761" сандары "29 761" сандармен ауыстырылсын;
"408 770" сандары "529 423" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"438 372" сандары "560 025" сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"118 691" сандары "130 266" сандармен ауыстырылсын;
"5 440" сандары "6 440" сандармен ауыстырылсын
"113 100" сандары "123 675" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"118 691" сандары "130 266" сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"106 649" сандары "146 867" сандармен ауыстырылсын;
"5 232" сандары "6 232" сандармен ауыстырылсын;
"101 309" сандары "140 527" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"106 649" сандары "146 867" сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"119 627" сандары "156 281" сандармен ауыстырылсын;
"9 811" сандары "10 811" сандармен ауыстырылсын;
"109 646" сандары "145 300" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"119 627" сандары "156 281" сандармен ауыстырылсын;
6–тармақта:
"2 080" сандары "52 967" сандармен ауыстырылсын;
"2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен 25 199 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде: деген жолдар келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен 231 299 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

"33 891 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций образования;
55 634 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;
21 900 тысяч тенге - на озеленение и благоустройство населенных пунктов;
9 000 тысяч тенге - на освещение улиц населенных пунктов;
34 188 тысяч тенге - на обеспечение санитарии населенных пунктов;
600 тысяч тенге-на реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономического развития регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года."

білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға -33 891 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға - 55 634 мың теңге;
елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыруға – 21 900 мың теңге ;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 9 000 мың теңге ;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 34 188 мың теңге;
өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға - 600 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XXXVIII сессии Исатайского
районного маслихата
А. Аманбаев
Секретарь районногомаслихата Н. Муханбеталиев

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихаттың
кезектен тыс XXXVIII
cессиясының төрағасы
А. Аманбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Н. Мұханбеталиев

Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 5 апреля 2019 года № 228-VI "О внесении изменений и дополнений районного маслихата от 11 января в решение Исатайского 2019 года № 208- VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 11 января 2019 года № 208–VI "Об утверждении бюджетов сельскихокругов Исатайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Аккистауского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 228-VI "Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11қаңтарындағы № 208-VI "2019-2021жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне 1-қосымша
Аққыстау ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер