О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата от 11 января 2019 года № 208-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2019 года № 282-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 декабря 2019 года № 4557
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение депутатов районного маслихата об уточнении бюджета сельских округов на 2019-2021 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 11 января 2019 года № 208-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4330, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "648 312" заменить цифрами "645 778";
цифры "33 978" заменить цифрами "37 021";
цифры "614 266" заменить цифрами "608 689";
в подпункте 2):
цифры "655 472" заменить цифрами "652 938".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "146 976" заменить цифрами "148 175";
цифры "5 632" заменить цифрами "6 091";
цифры "68" заменить цифрами "76";
цифры "141 276" заменить цифрами "142 008";
в подпункте 2):
цифры "149 023" заменить цифрами "150 222".
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "168 841" заменить цифрами "163 241";
цифры "7 022" заменить цифрами "7 513";
цифры "300" заменить цифрами "302";
цифры "161 519" заменить цифрами "155 426";
в подпункте 2):
цифры "171 033" заменить цифрами "165 433".
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "175 209" заменить цифрами "181 852";
цифры "14 941" заменить цифрами "16 586";
цифры "22" заменить цифрами "27";
цифры "160 246" заменить цифрами "165 239".
в подпункте 2):
цифры "177 673" заменить цифрами "184 316".
в пункте 6:
цифры "369 681" заменить цифрами "363 736";
цифры "34 593" заменить цифрами "43 449";
цифры "60 370" заменить цифрами "69 851";
цифры "49 070" заменить цифрами "43 070";

Исатай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 282-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 4557 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудандық мәслихат депутаттарының 2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 4330 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"648 312" сандары "645 778" сандармен ауыстырылсын;
"33 978" сандары "37 021" сандармен ауыстырылсын;
"614 266" сандары "608 689" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"655 472" сандары "652 938" сандармен ауыстырылсын.
2-тармақта:
1) тармақшада:
"146 976" сандары "148 175" сандармен ауыстырылсын;
"5 632" сандары "6 091" сандармен ауыстырылсын;
"68" сандары "76" сандармен ауыстырылсын;
"141 276" сандары "142 008" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"149 023" сандары "150 222" сандармен ауыстырылсын.
3-тармақта:
1) тармақшада:
"168 841" сандары "163 241" сандармен ауыстырылсын;
"7 022" сандары "7 513" сандармен ауыстырылсын;
"300" сандары "302" сандармен ауыстырылсын;
"161 519" сандары "155 426" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"171 033" сандары "165 433" сандармен ауыстырылсын.
4-тармақта:
1) тармақшада:
"175 209" сандары "181 852" сандармен ауыстырылсын;
"14 941" сандары "16 586" сандармен ауыстырылсын;
"22" сандары "27" сандармен ауыстырылсын;
"160 246" сандары "165 239" сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"177 673" сандары "184 316" сандармен ауыстырылсын.
6-тармақта:
"369 681" сандары "363 736" сандармен ауыстырылсын;
"34 593" сандары "43 449" сандармен ауыстырылсын;
"60 370" сандары "69 851" сандармен ауыстырылсын;
"49 070" сандары "43 070" сандармен ауыстырылсын;

цифры "53 337" заменить цифрами "34 937";
цифры "9 077" заменить цифрами "8 702";
цифры "112 147" заменить цифрами "112 640".
2. Приложения 1, 4, 7, 10 указанного решения изложить вново редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.

"53 337" сандары "34 937" сандармен ауыстырылсын;
"9 077" сандары "8 702" сандармен ауыстырылсын;
"112 147" сандары "112 640" сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Л. Мутянова
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев
Исатайский районный маслихат от 23 декабря 2019 года № 282-VI
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 11 января 2019 года № 208-VI "Об утверждении бюджета сельских округов Исатайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Аккистауского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Мутянова
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаты 2019 жылғы 23 желтоқсаны № 282-VI
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 208-VI "2019-2021 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне 1-қосымша
Аққыстау ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І Кірістер