О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2019 года № 283-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 января 2020 года № 4565. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 13 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2020-2022 годы, Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 256 183 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 950 226 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 454 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 389 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 266 114 тысяч тенге;
2) затраты – 11 345 732 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -2 792 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 501 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 293 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов -0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2 086 757 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджетов 2 086 757 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 2 047 038 тысяч тенге;
погашение займов – 15 293 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 55 012 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 05.06.2020 № 311-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.09.2020 № 328-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить на 2020 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районный бюджет в следующих объемах:
по корпоративному подоходному налогу – 30%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты– 100%;
по социальному налогу– 20%.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Установить на 2020 год объем субвенций, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 092 347 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қаңтарда № 4565 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 13 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 256 183 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 950 226 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 454 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 389 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 266 114 мың теңге;
2) шығындар – 11 345 732 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – - 2 792 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 12 501 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 15 293 мың теңге;
4) активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 086 757 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 086 757 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 047 038 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 293 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 55 012 теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 05.06.2020 № 311-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 30.09.2020 № 328-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 30%;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100%;
әлеуметтік салық бойынша – 20%.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
3. 2020 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2 092 347 мың теңге болып белгіленсін.

4. Исключен решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 09.04.2020 № 296-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 12 501 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.09.2020 № 328-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
112 068 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
10 003 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
105 979 тысяч тенге - на развитие рынка труда;
11 683 тысяч тенге - на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
94 164 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
0 тысяч тенге -на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
487 517 тысяч тенге -на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
286 800 тысяч тенге - на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
25 915 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
11 591 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 05.06.2020 № 311-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.09.2020 № 328-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:

4. Алынып тасталды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 09.04.2020 № 296-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
5. 2020 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 12 501 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 328-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 112 068 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға– 10 003 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға– 105 979 мың теңге;
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 11 683 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 94 164 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 0 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 487 517 мың теңге;
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 286 800 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 25 915 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін;
дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға –11 591мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 05.06.2020 № 311-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 30.09.2020 № 328-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемдерде:

380 716 тысяч тенге - на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
880 374 тысяч тенге - на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в рамках программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
234 014 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках "Программы развития регионов до 2020 года";
852 314 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 05.06.2020 № 311-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.09.2020 № 328-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Установить на 2020 год в районном бюджете объемы субвенций, передаваемых из районнного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 899 398 тысяч тенге, в том числе:
Аккистауский сельский округ 401 734 тысяч тенге;
Жанбайский сельский округ 107 262 тысяч тенге;
Камыскалинский сельский округ 103 216 тысяч тенге;
Тущыкудукский сельский округ 110 129 тысяч тенге;
Исатайский сельский округ 64 679 тысяч тенге;
Зинеденский сельский округ 60 909 тысяч тенге;
Нарынский сельский округ 51 469 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.09.2020 № 328-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджетах сельских округов предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в следующих объемах:
14 031 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
164 494 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
48 063 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;
0 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение организаций образования;
626 тысяч тенге - на текущее содержание организаций культуры;
76 629 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов.
6 879 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
0 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;

"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 380 716 мың теңге;
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 880 374 мың теңге;
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы" шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 234 014 мың теңге;
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 852 314 мың теңге республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 05.06.2020 № 311-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 30.09.2020 № 328-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 899 398 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Аққыстау ауылдық округі 401 734 мың теңге;
Жанбай ауылдық округі 107 262 мың теңге;
Қамысқала ауылдық округі 103 216 мың теңге;
Тұщықұдық ауылдық округі 110 129 мың теңге;
Исатай ауылдық округі 64 679 мың теңге;
Зинеден ауылдық округі 60 909 мың теңге.
Нарын ауылдық округі 51 469 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 328-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне келесідей көлемдерде:
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 14 031 мың теңге;
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 164 494 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 48 063 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға - 0 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 626 мың теңге;
суару каналдарын суландыруға – 76 629 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 6 879 мың теңге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 0 мың теңге;

5 398 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Исатайского районного маслихата Атырауской области от 05.06.2020 № 311-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 30.09.2020 № 328-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год согласно приложению 4.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Рахметов) Исатайского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрии и экологии.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.

елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 5 398 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 05.06.2020 № 311-VI (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледi); 30.09.2020 № 328-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi); 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімдерімен.
11. 2020 жылға арналған жергілікті бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау Исатай аудандық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Рахметов) жүктелсін.
13. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.

14. Учесть в районном бюджете на 2020 год поступления займов от выпуска государственных ценных бумаг в сумме 2 034 537 тысяч тенге для финансирования проектов городов и сельских населенных пунктов в рамках "Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек".
Сноска. Решение дополнено пунктом 14 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 09.04.2020 № 296-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

14. Аудандық бюджетте "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы" шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін қаржыландыру үшін 2020 жылы мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару арқылы 2 034 537 мың теңге қарыздардың түсімдері ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 09.04.2020 № 296-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.

15. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих объемах:
94 164 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
8 330 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений.

15. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетіне республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде:
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 94 164 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 8 330 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 15 в соответствии с решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30.09.2020 № 328-VI (вводится в действие с 01.01.2020); с изменением, внесенным решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2020 № 336-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Председатель сессии Л. Мутянова
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев
Приложение 1 к решению Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VІ
Районный бюджет на 2020 год

Ескерту. Шешім 15 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 328-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 336- VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Сессия төрайымы Л. Мутянова
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев
Исатай аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VІ шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

587 857
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
308 537
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
22 368
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
22 368
122
Аппарат акима района (города областного значения)
286 169
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
131 181
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
3 783
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
151 205
02
Финансовая деятельность
1 400
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 400
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
616
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
784
09
Прочие государственные услуги общего характера
277 920
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
108 308
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
25 740
007
Капитальные расходы государственного органа
5 939
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
76 629
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
73 653
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
61 376
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
12 277
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 781
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
40 781
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительство района (города областного значения)
31 645
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительство на местном уровне
31 645
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23 533
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
23 533
2
Оборона
12 516
01
Военные нужды
12 516

587 857
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
308 537
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
22 368
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 368
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
286 169
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
131 181
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
151 205
107
Жергілікті атқарушы органныњ шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
3 783
02
Қаржылық қызмет
1 400
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 400
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
616
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
784
09
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
277 920
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
108 308
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 740
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 939
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
76 629
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
73 653
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 376
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12 277
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 781
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 781
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
31 645
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 645
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23 533
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 533
2
Қорғаныс
12 516
01
Әскери мұқтаждар
12 516

Приложение 4 к решению Исатайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 283-VІ
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение

Исатай аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 283-VІ шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру