О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 16 июля 2019 года № XXXIХ-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 июля 2019 года № 4468.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы, районной маслихат VI созыва на ХХХІХ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4317, опубликованно 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "252 865" заменить цифрами "315 482";
цифры "15 900" заменить цифрами "22 719";
цифры "98" заменить цифрами "28";
цифры "236 867" заменить цифрами "292 735";
в подпункте 2):
цифры "254 273" заменить цифрами "316 890";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "103 379" заменить цифрами "112 464";
цифры "101 070" заменить цифрами "110 155";
в подпункте 2):
цифры "104 154" заменить цифрами "113 239";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "76 158" заменить цифрами "86 033";
цифры "74 011" заменить цифрами "83 886";
в подпункте 2):
цифры "76 810" заменить цифрами "86 685";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "230 519" заменить цифрами "249 398";
цифры "15 180" заменить цифрами "17 090";
цифры "310" заменить цифрами "210";
цифры "215 029" заменить цифрами "232 098";
в подпункте 2):
цифры "233 287" заменить цифрами "252 166";
в пункте 5:
в подпункте 1):
цифры "86 507" заменить цифрами "98 552";

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-2 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 шілдедегі № XXXIХ-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 шілдеде № 4468 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат XXXIX сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-2 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4317 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"252 865" деген сандар "315 482" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 900" деген сандар "22 719" деген сандармен ауыстырылсын;
"98" деген сандар "28" деген сандармен ауыстырылсын;
"236 867" деген сандар "292 735" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"254 273" деген сандар "316 890" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"103 379" деген сандар "112 464" деген сандармен ауыстырылсын;
"101 070" деген сандар "110 155" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"104 154" деген сандар "113 239" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"76 158" деген сандар "86 033" деген сандармен ауыстырылсын;
"74 011" деген сандар "83 886" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"76 810" деген сандар "86 685" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"230 519" деген сандар "249 398" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 180" деген сандар "17 090" деген сандармен ауыстырылсын;
"310" деген сандар "210" деген сандармен ауыстырылсын;
"215 029" деген сандар "232 098" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"233 287" деген сандар "252 166" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтың:
1) тармақшасында:
"86 507" деген сандар "98 552" деген сандармен ауыстырылсын;

"11) 6 821 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих, в том числе:
Миялинскому сельскому округу – 1 678 тысяч тенге;
Уильскому сельскому округу – 1 220 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 934 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 1 569 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 1 420 тысяч тенге;"
2. Приложения 1, 4, 7. 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

"11) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 6 821 мың теңге, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 1 678 мың теңге;
Ойыл ауылдық округіне – 1 220 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 934 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 1 569 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 1 420 мың теңге;"
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Сарсенгалиева С.
Секретарь маслихата Бейскали Т.
Приложение 1 к решению ХХХІХ сессии районного маслихата от 16 июля 2019 года № ХХХІХ-1
Приложение 1 к решению ХХХІ сессии районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХІ -2
Бюджет Миялинского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма (тысячтенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы С. Сарсенгалиева
Мәслихат хатшысы Т. Бейсқали
Аудандық мәслихаттың ХХХІХ сессиясының 2019 жылғы 16 шілдедегі № ХХХІХ-1 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың ХХХІ-2 сессиясының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер