Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 200 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 4470 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабының 2-тармағының 5–8) тармақшасына сәйкес және су объектілерінде әуесқойлық (спорттық) балық аулауды ұйымдастыру мақсатында, Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ортақ су пайдалану талаптарын ескере отырып Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылқоға ауданы әкімінің орынбасары Ж. Тұрдағалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы
А. Кенжебеков
Аудан әкімдігінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 200 қаулысына қосымша
Атырау облысы Қызылқоға ауданындағы су обьектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары
1. Қызылқоға ауданының әкімшілік аумақтары шегіндегі Ойыл өзенінің учаскелері:
Жангелдин ауылдық округі
1) Таңбай, 48° 54′ 37.16''; 53°43'24.98'' координаттарымен, ұзындығы 800 м
2) Ералы, 48° 54'37.16′';53°39' 32.66'' координаттарымен, ұзындығы 400 м
3) Қазан төңкерген, 48°56'18.00′'; 53°59'34.55′' координаттарымен, ұзындығы 1000 м
Ойыл ауылдық округі
1) Сәдір, 48° 49'42,33'';53°25′12,78'' координаттарымен, ұзындығы 900 м
2) Айнаш, 48°49′13.75′'; 53°22′48.29′' координаттарымен, ұзындығы 890 м
Көздіғара ауылдық округі
1) Сырым, 48°49′29.82′'; 53°15′34.50′' координаттарымен, ұзындығы 700 м
2) Кез-Ауыз, 48°49′54.96′'; 53°12′42.74′' координаттарымен, ұзындығы 810 м
Тасшағыл ауылдық округі
1) Бүргенді, 48° 48′ 30.71''; 53°01'13.58'' координаттарымен, ұзындығы 750 м
2) Шұбарат, 48° 47'23.79′';53°01' 03.73'' координаттарымен, ұзындығы 910 м
3) Далбан, 48°48'41.85′'; 53°02'03.21′' координаттарымен, ұзындығы 830 м
Жамбыл ауылдық округі
1) Қызылой, 48° 44′ 12.39''; 52°53'33.39'' координаттарымен, ұзындығы 990 м
2) Бекмырза, 48° 43'25.72′';52°52 32.74'' координаттарымен, ұзындығы 850 м

Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Кызылкогинского района Атырауской области
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 шілдедегі № 200 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 4470 болып тіркелді
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и в целях организации любительского (спортивного) рыболовства на водных объектах, акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Кызылкогинского района Атырауской области, с учетом требований общего водопользования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылкогинского района Ж. Турдагалиева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района
А. Кенжебеков
Приложение к постановлению районного акимата № 200 от 18 июля 2019 года
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Кызылкогинского района Атырауской области
1. Участки реки Уиль в пределах административной территории Кызылкогинского района:
Жангельдинский сельский округ
1) Таңбай, с координатами 48° 54′ 37.16''; 53°43'24.98'' длиной 800 м
2) Ералы, с координатами 48° 54'37.16′';53°39' 32.66'' длиной 400 м
3) Қазан төңкерген, с координатами 48°56'18.00′'; 53°59'34.55′' длиной 1000 м
Уильский сельский округ
1) Сәдір, с координатами 48° 49'42,33'';53°25′ 12,78'' длиной 900 м
2) Айнаш, с координатами 48°49′ 13.75′'; 53°22′ 48.29′' длиной 890 м
Куздигаринский сельский округ
1) Сырым, с координатами 48°49′ 29.82′'; 53°15′ 34.50′' длиной 700 м
2) Кез-Ауыз, с координатами 48°49′ 54.96′'; 53°12′ 42.74′' длиной 810 м
Тасшагильский сельский округ
1) Бүргенді, с координатами 48° 48′ 30.71''; 53°01'13.58'' длиной 750 м
2) Шұбарат, с координатами 48° 47'23.79′';53°01' 03.73'' длиной 910 м
3) Далбан, с координатами 48°48'41.85′'; 53°02'03.21′' длиной 830 м
Жамбульский сельский округ
1) Қызылой, с координатами 48° 44′ 12.39''; 52°53'33.39'' длиной 990 м
2) Бекмырза, с координатами 48° 43'25.72′';52°52 32.74'' длиной 850 м

2. Сағыз өзенінің учаскелері
Сағыз ауылдық округі
1) Алып-Ана, 48° 12′ 02.30''; 54°56' 09.16'' координаттарымен, ұзындығы 1100 м
2) Ақжар 48° 17'34.60′';54°44' 42.33'' координаттарымен, ұзындығы 870 м
Мұқыр ауылдық округі
1) Микоян, 48° 20'11.90′';54°26' 33.51'' координаттарымен, ұзындығы 1100 м
2) Қарақұдық, 48° 20'37.01′';54°22' 47.10'' координаттарымен, ұзындығы 750 м
3. Көздіғара өзенінің учаскелері
Ойыл ауылдық округі
1) Ақтөре, 48° 55′ 06.79''; 53°39' 13.97'' координаттарымен, ұзындығы 1200 м
2) Көкмешіт, 48° 56'11.44′';53°36' 42.29'' координаттарымен, ұзындығы 860 м
4. Жарыпшыққан өзенінің учаскелері
Тайсойған ауылдық округі
1) Жақия, 48° 39′ 31.36''; 53°34' 34.06'' координаттарымен, ұзындығы 910 м
2) Кәрес қора, 48° 45'31.24′';53°37' 31.69'' координаттарымен, ұзындығы 880 м

2. Участки реки Сагиз
Сагизский сельский округ
1) Алып-Ана, с координатами 48° 12′ 02.30''; 54°56' 09.16'' длиной 1100 м
3) Ақжар, с координатами 48° 17'34.60′';54°44' 42.33'' длиной 870 м
Мукурский сельский округ
1) Микоян, с координатами 48° 20'11.90′';54°26' 33.51'' длиной 1100 м
2) Қарақұдык, с координатами 48° 20'37.01′';54°22' 47.10'' длиной 750 м
3. Участки реки Куздигара
Уильский сельский округ
1) Ақтөре, с координатами 48° 55′ 06.79''; 53°39' 13.97'' длиной 1200 м
2) Көкмешіт, с координатами 48° 56'11.44′';53°36' 42.29'' длиной 860 м
4. Участки реки Жарыпшыккан
Тайсойганский сельский округ
1) Жақия, с координатами 48° 39′ 31.36''; 53°34' 34.06'' длиной 910 м
2) Кәрес қора, с координатами 48° 45'31.24′';53°37' 31.69'' длиной 880 м