О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХI-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 16 октября 2019 года № XXXХІI-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 октября 2019 года № 4511
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, районной маслихат VI созыва на ХLІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХI-1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4315, опубликованно 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 350 743" заменить цифрами "8 560 021";

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № XXXХІI-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қазанда № 4511 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХLІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4315 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"8 350 743" деген сандар "8 560 021" деген сандармен ауыстырылсын;