О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 24 октября 2019 года № XLIII-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 октября 2019 года № 4519
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы, районной маслихат VI созыва на XLIII сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № ХХХІ-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4317, опубликованно 17 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "315 482" заменить цифрами "305 022";
цифры "292 735" заменить цифрами "282 275";
в подпункте 2):
цифры "316 890" заменить цифрами "306 430";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "112 464" заменить цифрами "118 942";
цифры "2 309" заменить цифрами "2 284";
в строке "неналоговые поступления" цифру "0" заменить цифрами "25";
цифры "110 155" заменить цифрами "116 633";
в подпункте 2):
цифры "113 239" заменить цифрами "119 717";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "86 033" заменить цифрами "88 857";
цифры "83 886" заменить цифрами "86 710";
в подпункте 2):
цифры "86 685" заменить цифрами "89 509";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "249 398" заменить цифрами "262 433";
цифры "232 098" заменить цифрами "245 133";
в подпункте 2):
цифры "252 166" заменить цифрами "265 201";
в пункте 5:
в подпункте 1):

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-2 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № XLIII-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 4519 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат XLIII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № ХХХІ-2 "2019-2021 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4317 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"315 482" деген сандар "305 022" деген сандармен ауыстырылсын;
"292 735" деген сандар "282 275" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"316 890" деген сандар "306 430" деген сандармен ауыстырылсын;
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"112 464" деген сандар "118 942" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 309" деген сандар "2 284" деген сандармен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" жолындағы "0" деген сан "25" деген сандармен ауыстырылсын;
"110 155" деген сандар "116 633" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"113 239" деген сандар "119 717" деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақтың:
1) тармақшасында:
"86 033" деген сандар "88 857" деген сандармен ауыстырылсын;
"83 886" деген сандар "86 710" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"86 685" деген сандар "89 509" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақтың:
1) тармақшасында:
"249 398" деген сандар "262 433" деген сандармен ауыстырылсын;
"232 098" деген сандар "245 133" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"252 166" деген сандар "265 201" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "98 552" заменить цифрами "114 687";
цифры "88 512" заменить цифрами "104 647";
в подпункте 2):
цифры "98 970" заменить цифрами "115 105";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

"98 552" деген сандар "114 687" деген сандармен ауыстырылсын;
"88 512" деген сандар "104 647" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"98 970" деген сандар "115 105" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.