О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 января 2019 года № 247-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 8 ноября 2019 года № 327-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 ноября 2019 года № 4525
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение Индерского районного акимата об уточнении бюджета сельских округов и поселка Индербор на 2019-2021 годы, на внеочередной XLI сессии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 11 января 2019 года № 247-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4329, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "114 236" заменить цифрами "115 987";
цифры "108 887" заменить цифрами "110 638";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "115 797" заменить цифрами "117 548";
в пункте 2:
цифры "85 873" заменить цифрами "87 628";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "83 602" заменить цифрами "83 827";
цифры "77 932" заменить цифрами "78 157";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "85 415" заменить цифрами "85 640";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "71 123" заменить цифрами "73 313";
цифры "64 733" заменить цифрами "66 923";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "72 158" заменить цифрами "74 348";
в пункте 6:
цифры "48 511" заменить цифрами "50 502";
в подпункте 1) пункта 7:
цифры "111 834" заменить цифрами "116 105";
цифры "105 744" заменить цифрами "110 015";
в подпункте 2) пункта 7:
цифры "113 863" заменить цифрами "117 954";
в пункте 8:
цифры "81 689" заменить цифрами "82 960";
в подпункте 1) пункта 9:
цифры "177 430" заменить цифрами "184 003";

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № 327-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 4525 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019–2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс XLI сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 247-VІ "2019–2021 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4329 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"114 236" деген сандар "115 987" деген сандармен ауыстырылсын;
"108 887" деген сандар "110 638" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"115 797" деген сандар "117 548" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтағы:
"85 873" деген сандар "87 628" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"83 602" деген сандар "83 827" деген сандармен ауыстырылсын;
"77 932" деген сандар "78 157" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"85 415" деген сандар "85 640" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"71 123" деген сандар "73 313" деген сандармен ауыстырылсын;
"64 733" деген сандар "66 923" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"72 158" деген сандар "74 348" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақтағы:
"48 511" деген сандар "50 502" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"111 834" деген сандар "116 105" деген сандармен ауыстырылсын;
"105 744" деген сандар "110 015" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"113 863" деген сандар "117 954" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақтағы:
"81 689" деген сандар "82 960" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"177 430" деген сандар "184 003" деген сандармен ауыстырылсын;

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (М. Ильяс).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XLI сессии районного маслихата
Тогаев Н.
Секретарь районного маслихата Сапаров Б.
Приложение 1 к решению № 327-VІ внеочередной XLI сессии районного маслихата от 8 ноября 2019 года

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Ілияс).
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс XLI сессиясының төрағасы
Н. Тоғаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 8 қарашадағы кезектен тыс XLI сессиясының № 327-VІ шешiмiне 1-қосымша