О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 234-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2019 года № 268-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 апреля 2019 года № 4375
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХXХV сессии районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 234-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4319, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 984 946" заменить цифрами "5 299 656";
цифры "1 840 391" заменить цифрами "1 823 612";
цифры "12 681" заменить цифрами "12 337";
цифры "4 602" заменить цифрами "14 205";
цифры "2 127 272" заменить цифрами "3 449 502".
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 234-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 268-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 4375 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХV сессиясының № 234-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4319 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 984 946" сандары "5 299 656" сандарымен ауыстырылсын;
"1 840 391" сандары "1 823 612" сандарымен ауыстырылсын;
"12 681" сандары "12 337" сандарымен ауыстырылсын;
"4 602" сандары "14 205" сандарымен ауыстырылсын;
"2 127 272" сандары "3 449 502" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:

цифры "3 599 185" заменить цифрами "5 505 928".
в подпункте 6):
в абзаце "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "206 272".
2. Приложение № 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (А. Кабдолов).

"3 599 185" сандары "5 505 928" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген абзацтағы "0" саны "206 272" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.