О внесении изменении в решение районного маслихата от 9 января 2019 года № 239-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 октября 2019 года № 320-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 ноября 2019 года № 4524
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении бюджета поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХІ сессии районного маслихата от 9 января 2019 года № 239-VІ "О бюджетах поселков Макат и Доссор на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4328, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "677 892" заменить цифрами "640 681";
цифры "221 987" заменить цифрами "30 656";
цифры "516" заменить цифрами "45";
цифры "444 314" заменить цифрами "604 005".
в подпункте 2):
цифры "677 892" заменить цифрами "640 681".
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "394 189" заменить цифрами "386 914";
цифры "83 844" заменить цифрами "22 811";
цифры "3 773" заменить цифрами "1 382";
цифры "300 754" заменить цифрами "356 903".
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 239-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 320-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қарашада № 4524 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2019–2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттерін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 9 қаңтардағы ХХІ сессиясының № 239-VI "2019–2021 жылдарға арналған Мақат және Доссор кенттерінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4328 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"677 892" сандары "640 681" сандарымен ауыстырылсын;
"221 987" сандары "30 656" сандарымен ауыстырылсын;
"516" сандары "45" сандарымен ауыстырылсын;
"444 314" сандары "604 005" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"677 892" сандары "640 681" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақтың:
1) тармақшасында:
"394 189" сандары "386 914" сандарымен ауыстырылсын;
"83 844" сандары "22 811" сандарымен ауыстырылсын;
"3 773" сандары "1 382" сандарымен ауыстырылсын;
"300 754" сандары "356 903" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:

цифры "394 189" заменить цифрами "386 914".
2. Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Кабдолов А).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной
XLVII сессии, временно
исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Мендалиева А.

"394 189" сандары "386 914" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс XLVII сессиясының
төрағасы, аудандық мәслихат
хатшысының уақытша
міндетін атқарушы
А. Мендалиева