О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 234-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 20 декабря 2019 года № 331-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 декабря 2019 года № 4543
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2019-2021 годы, Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХXХV сессии районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 234-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4319, опубликовано 21 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 110 272" заменить цифрами "6 768 857";
цифры "2 378 408" заменить цифрами "1 769 121";

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 234-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 331-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4543 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2019-2021 жылдарға арналған ауданның бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 29 желтоқсандағы ХХХV сессиясының № 234-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4319 санымен тіркелген, 2019 жылғы 21 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"7 110 272" сандары "6 768 857" сандарымен ауыстырылсын;
"2 378 408" сандары "1 769 121" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "52 805" заменить цифрами "82 167";
цифры "24 012" заменить цифрами "28 546";
цифры "4 655 047" заменить цифрами "4 889 023".
в подпункте 2):
цифры "7 304 750" заменить цифрами "6 963 335".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики и бюджета, промышленности, развития предпринимательства и соблюдения законности (Кабдолов А).

"52 805" сандары "82 167" сандарымен ауыстырылсын;
"24 012" сандары "28 546" сандарымен ауыстырылсын;
"4 655 047" сандары "4 889 023" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"7 304 750" сандары "6 963 335" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика мен бюджет, өнеркәсіп, кәсіпкерлікті дамыту және заңдылықты сақтау жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Қабдолов) жүктелсін.