О внесении изменений в решение районного маслихата от 10 января 2019 года № 383-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 октября 2019 года № 461-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 октября 2019 года № 4513. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с предложением депутатов районного маслихата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 января 2019 года № 383-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4333, опубликовано 28 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "505 082" заменить цифрами "519 149";
цифры "34 800" заменить цифрами "37 432";
цифры "469 817" заменить цифрами "481 252";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "514 261" заменить цифрами "528 328";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "90 423" заменить цифрами "95 918";
цифры "87 223" заменить цифрами "92 718";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "92 271" заменить цифрами "97 766";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "97 290" заменить цифрами "97 180";
цифры "94 712" заменить цифрами "94 602";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "99 928" заменить цифрами "99 818";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "79 513" заменить цифрами "80 812";
цифры "75 623" заменить цифрами "76 922";
в подпункте 2) пункта 4:
цифры "80 473" заменить цифрами "81 772";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "91 340" заменить цифрами "90 916";
цифры "88 920" заменить цифрами "88 496";
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "93 380" заменить цифрами "92 956";
в подпункте 1) пункта 6:
цифры "83 432" заменить цифрами "87 188";
цифры "81 178" заменить цифрами "84 934";
в подпункте 2) пункта 6:
цифры "84 617" заменить цифрами "88 373";
в подпункте 1) пункта 7:

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 383-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 461-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 4513 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудандық мәслихат депутаттарының ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 383-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4333 санымен тіркелген, 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақтың 1) тармақшасында:
"505 082" сандары "519 149" сандарымен ауыстырылсын;
"34 800" сандары "37 432" сандарымен ауыстырылсын;
"469 817" сандары "481 252" сандарымен ауыстырылсын;
1 - тармақтың 2) тармақшасында:
"514 261" сандары "528 328" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 1) тармақшасында:
"90 423" сандары "95 918" сандарымен ауыстырылсын;
"87 223" сандары "92 718" сандарымен ауыстырылсын;
2 - тармақтың 2) тармақшасында:
"92 271" сандары "97 766" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 1) тармақшасында:
"97 290" сандары "97 180" сандарымен ауыстырылсын;
"94 712" сандары "94 602" сандарымен ауыстырылсын;
3 - тармақтың 2) тармақшасында:
"99 928" сандары "99 818" сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақтың 1) тармақшасында:
"79 513" сандары "80 812" сандарымен ауыстырылсын;
"75 623" сандары "76 922" сандарымен ауыстырылсын;
4 - тармақтың 2) тармақшасында:
"80 473" сандары "81 772" сандарымен ауыстырылсын;
5 - тармақтың 1) тармақшасында:
"91 340" сандары "90 916" сандарымен ауыстырылсын;
"88 920" сандары "88 496" сандарымен ауыстырылсын;
5 - тармақтың 2) тармақшасында:
"93 380" сандары "92 956" сандарымен ауыстырылсын;
6 - тармақтың 1) тармақшасында:
"83 432" сандары "87 188" сандарымен ауыстырылсын;
"81 178" сандары "84 934" сандарымен ауыстырылсын;
6 - тармақтың 2) тармақшасында:
"84 617" сандары "88 373" сандарымен ауыстырылсын;
7 - тармақтың 1) тармақшасында:

12) Суюндукскому сельскому округу 82 641 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель внеочередной XLIХ
сессии районного маслихата
Кенжебаев Б.
Секретарь районного маслихата Жугинисов Б.

12) Сүйіндік ауылдық округіне 82 641 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХLIХ сессиясының төрағасы
Б. Кенжебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов

Приложение 13к решению районного маслихата № 461 -VІ от 24 октября 2019 года
Приложение 37 к решению районного маслихата № 383-VІ от 10 января 2019 года
ОбъҰмы финансирования бюджетных программ через аппараты акимов сельских округов на 2019 год
Коды программ
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Азгир
Бирлик
Құрманғазы
Дынгызыл
Енбекши
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа

Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 қазандағы № 461-VI шешіміне 13 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 383-VI шешіміне 37 қосымша
2019 жылға ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемдері
Бағдарламалардың коды
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ауылдық округтердің атауы
Ақкөл
Азғыр
Бірлік
Құрманғазы
Дыңғызыл
Еңбекші
Орлы
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер