Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2019-2021 годы
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 декабря 2019 года № 481-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 января 2020 года № 4570.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2020 в соответствии с пунктом 23 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов на 2020-2022 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Құрманғазы на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 665 840 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 627 800 тысяч тенге;
2) затраты – 675 715 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 875 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 875 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 12.06.2020 № 526-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 21.10.2020 № 555-VI (вводится в действие с 01.01.2020); от 14.12.2020 № 583-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 692 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 218 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99 474 тысяч тенге;
2) затраты – 114 121 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 4570 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 23 тармағымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2020-2022 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеттерінің жобаларын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Құрманғазы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 665 840 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 627 800 мың теңге;
2) шығындар – 675 715 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 875 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 9 875 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 12.06.2020 № 526-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.10.2020 № 555-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.12.2020 № 583-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 692 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 218 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 99 474 мың теңге;
2) шығындар – 114 121 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;

7) Аккольскому сельскому округу 43 152 тысяч тенге;
8) Бирликскому сельскому округу 47 371 тысяч тенге;
9) Кудряшовскому сельскому округу 66 133 тысяч тенге;
10) Дынгызылскому сельскому округу 61 097 тысяч тенге;
11) Азгирскому сельскому округу 59 404 тысяч тенге;
12) Суюндукскому сельскому округу 93 288 тысяч тенге;
13) Тенизскому сельскому округу 64 566 тысяч тенге;
14) Шортанбайскому сельскому округу 64 900 тысяч тенге;
15) Байдинскому сельскому округу 69 350 тысяч тенге;
16) Сафонскому сельскому округу 79 950 тысяч тенге;
17) Коптогайскому сельскому округу 54 138 тысяч тенге;

7) Ақкөл ауылдық округіне 43 152 мың теңге;
8) Бірлік ауылдық округіне 47 371 мың теңге; 9) Кудряшов ауылдық округіне 66 133 мың теңге;
10) Дыңғызыл ауылдық округіне 61 097 мың теңге;
11) Азғыр ауылдық округіне 59 404 мың теңге;
12) Сүйіндік ауылдық округіне 93 288 мың теңге;
13) Теңіз ауылдық округіне 64 566 мың теңге;
14) Шортанбай ауылдық округіне 64 900 мың теңге;
15) Байда ауылдық округіне 69 350 мың теңге;
16) Сафон ауылдық округіне 79 950 мың теңге;
17) Көптоғай ауылдық округіне 54 138 мың теңге;

18) Асанскому сельскому округу 35 686 тысяч тенге;
19) Кигашскому сельскому округу 62 875 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2020 № 583-VI (вводится в действие с 01.01.2020)
21. Утвердить объемы финансирования бюджетных программ через аппараты акимов сельских округов на 2020 год согласно приложению 58.
22. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.

18) Асан ауылдық округіне 35 686 мың теңге;
19) Қиғаш ауылдық округіне 62 875 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 583-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
21. 2020 жылға ауылдық округтер әкімдері аппараттары арқылы бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемдері 58-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
22. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р. Сұлтанияев) жүктелсін.

23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Хусайнов
Секретарь маслихата Б. Жугинисов
Приложение 1 к решению районного маслихата № 481-VІ от 24 декабря 2019 года
Бюджет сельского округа Құрманғазы на 2020 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата от 14.12.2020 № 583-VI (вводится в действие с Атырауской области 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

23. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Хусайнов
Мәслихат хатшысы Б. Жугинисов
Аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 481-VI шешіміне 1 қосымша
Құрманғазы ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 583-VI (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер