О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 марта 2019 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 29 марта 2019 года № 4953. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4854, опубликовано 12 января 2019 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 903 434 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 240 877 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 44 973 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 607 584 тысяч тенге;
2) затраты – 24 965 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2 948 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 575 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -58 653 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 58653 тысяч тенге:
поступление займов – 7 575 тысяч тенге;
погашение займов – 10 523 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61 601.".
2. Приложения 1, 2, 3 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 наурыздағы № 246 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 29 наурызда № 4953 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4854 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 24 903 434 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 240 877 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 44 973 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 23 607 584 мың теңге;
2) шығындар – 24 965 035 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -2 948 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 575 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -58 653 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 58 653 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 575 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 523 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61 601 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшалары сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
городского маслихата И. Саменов
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 27 марта 2019 года № 246
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 225
Городской бюджет на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы И. Саменов
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 27 наурыздағы
№ 246 шешіміне
1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 225 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

95 393
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 158
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46 806
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
24 641
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
256 505
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44 376
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 989
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 989
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
50 467
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50 467
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 289
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 099
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 079
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 760 364
1
Жилищное хозяйство
948 505
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 700
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 700
467
Отдел строительства района (города областного значения)
932 427
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
802 818
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
129 609
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
12 378
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
12 378
2
Коммунальное хозяйство
333 206
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
333 206
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
323
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
68 792
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
264 091
3
Благоустройство населенных пунктов

95 393
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 158
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46 806
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
24 641
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
256 505
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44 376
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 989
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 989
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
50 467
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 467
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 289
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 099
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 079
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 760 364
1
Тұрғын үй шаруашылығы
948 505
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 700
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 700
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
932 427
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
802 818
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
129 609
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 378
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 378
2
Коммуналдық шаруашылық
333 206
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
333 206
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
323
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
68 792
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
264 091
3
Елді-мекендерді көркейту

467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
15 704
017
Капитальные расходы государственного органа
260
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51 878
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
14 862
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
36 764
004
Капитальные расходы государственного органа
252
12
Транспорт и коммуникации
280 050
1
Автомобильный транспорт
278 050
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 424
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
419
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
13 005
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
264 626
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
16 610
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
248 016
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2 000
13
Прочие
96 850
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
22 750
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22 750
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
22 750
9
Прочие
74 100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 536
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 536
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
35 000
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 564
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
18 641
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
15 964
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 704
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
51 878
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 862
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
36 764
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
252
12
Көлiк және коммуникация
280 050
1
Автомобиль көлiгi
278 050
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 424
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
419
045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
13 005
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
264 626
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16 610
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
248 016
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2 000
13
Басқалар
96 850
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
22 750
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22 750
026
Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
22 750
9
Басқалар
74 100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 536
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 536
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
35 000
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 564
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
18 641
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер