О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 июля 2019 года № 5120. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 13 июня 2019 года № 38/405-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5089, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 225 "О городском бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4854, опубликовано 12 января 2019 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде12 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2019-2021 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 213 077 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 602 193 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 44 917 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 159 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 535 808 тысяч тенге;
2) затраты – 33 274 678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2 948 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 575 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 523 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -58 653 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 58653 тысяч тенге:
поступление займов – 7 575 тысяч тенге;
погашение займов – 12 650 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 63 728.".
2. Приложения 1 и 8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.

Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 276 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 3 шілдеде № 5120 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 38/405-VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5089-нөмірмен тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 225 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4854 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2019 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 33 213 077 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 602 193 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 44 917 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 159 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 31 535 808 мың теңге;
2) шығындар – 33 274 678 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -2 948 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 575 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 523 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – -58 653 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 58 653 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 575 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 650 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 728 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Кентау;

3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

16 670
006
Оказание жилищной помощи
22 976
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
95 393
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 158
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50 941
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
24 641
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
256 505
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 563
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 989
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 989
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59 179
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
42 627
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 099
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 453
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 977 394
1
Жилищное хозяйство
3 043 075
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 100
006
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
8 400
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 700
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 016 318
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 871 043
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
145 275
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
14 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
14 657
2
Коммунальное хозяйство
356 994
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

16 670
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
22 976
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
95 393
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 158
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50 941
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
24 641
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
256 505
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 563
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 989
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 989
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59 179
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59 179
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 627
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 099
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 453
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 977 394
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 043 075
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 100
006
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
8 400
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 700
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 016 318
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 871 043
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
145 275
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 657
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 657
2
Коммуналдық шаруашылық
356 994
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі