О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 11 января 2019 года № 240 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2019-2021 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 17 октября 2019 года № 307. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 29 октября 2019 года № 5232. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 11 января 2019 года № 240 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4887, опубликовано 30 января 2019 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ачисай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 684 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 781 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 102 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 60 801 тысяч тенге;
2) затраты – 62 726 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 42 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 тысяч тенге
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 42 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет села Карнак на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 321 165 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 336 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 299 329 тысяч тенге;
2) затраты – 323 767 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11 қантардағы № 240 "2019-2021 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 307 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 29 қазанда № 5232 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 11қантардағы № 240 "2019-2021 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4887 тіркелген, 2019 жылғы 30 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2019 жылғы 30 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ащысай ауылынын 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 684 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 781 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 102 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 60 801 мың теңге;
2) шығындар – 62 726 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қарнақ ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 321 165 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 21 336 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 299 329 мың теңге;
2) шығындар – 323 767 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 602 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 602 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 602 тысяч тенге.".
с пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет села Хантаги на 2019-2021 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 162 253 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 236 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 155 406 тысяч тенге;
2) затраты – 163 014 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -761 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 761 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 761 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 671 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 861 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 190 758 тысяч тенге;
2) затраты – 202 408 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2737 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2737 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2737 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 602 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

4) қаржы акт ивтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2602 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2602 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Хантағы ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 162 253 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 611 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 236 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 155 406 мың теңге;
2) шығындар – 163 014 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -761 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 761 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 761 мың теңге.".
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Жүйнек ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 199 671 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 861 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 52 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 190 758 мың теңге;
2) шығындар – 202 408 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2737 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2737 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2737 мың теңге.".
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Қарашық ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 105 602 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 602 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 19, 22, 34, 37 и 40 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Кентауского городского маслихата М. Кунпеисов
Секретарь Кентауского
городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 17 октября 2019 года № 307
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 11 января 2019 года № 240
Бюджет cела Ачисай на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 19, 22, 34, 37 және 40 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Кентау қалалық мәслихат
сессия төрағасы М. Күнпеисов
Кентау қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 17 қазандағы
№ 307 шешіміне
1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 11 қаңтардағы
№ 240 шешіміне
1-қосымша
Ащысай ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3