О внесении изменений в решение Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 28 марта 2019 года № 38/226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 апреля 2019 года № 4971. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 35/211 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4867, опубликовано 25 января 2019 года в газете "Алгабас" и 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 710 347 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 554 608 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 172 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 973 399 тысяч тенге;
2) затраты – 13 710 874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 800 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 117 413 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44 613 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 73 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 73 327 тысяч тенге:
поступления займов – 117 413 тысяч тенге;
погашение займов – 44 613 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 527 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.
2. Госдарственному учреждению "Аппарат Байдибекского районного маслихата" в установленном законадательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на правое хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 38/226 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 сәуірде № 4971 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/211 "2019-2021 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4867 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы "Алғабас" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 13 710 347 мың тенге:
салықтық түсімдер 554 608 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 172 340 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 000 мың тенге;
трансферттер түсімі 12 973 399 мың тенге;
2) шығындар 13 710 874 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 800 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 117 413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –44 613 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -73 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 73 327 мың теңге:
қарыздар түсімі – 117 413 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 613 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 527 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бәйдібек аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Байдибекского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байдибекского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата: Б. Калаубай
Секретарь районного маслихата: М. Нахипбеков
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 28 марта
2019 года № 38/226
Приложение 1 к решению
Байдибекского районного
маслихата от 26 декабря
2018 года № 35/211
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
1. Доходы

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Бәйдібек ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Бәйдібек аудандық мәслихаттың интернет - ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: Б. Қалаубай
Аудандық мәслихаттың хатшысы: М. Нахипбеков
Бәйдібек аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
28 наурыздағы № 38/226
шешіміне 1 қосымша
Бәйдібек аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
26 желтоқсандағы № 35/211
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
І. Кірістер