О бюджетах сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2019 года № 46/288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 31 декабря 2019 года № 5344
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихат района Байдибек от 20 декабря 2019 года № 45/281 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5323, маслихата района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агыбетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложении 1 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 359 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 395 тысяч тенге;
неналоговые поступления–121 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 23 843 тысяч тенге;
2) затраты–26 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 418 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 418.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Агыбетского сельского округа в сумме 23 843 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2020-2022 годы согласно приложении 2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 542 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 687 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 116 779 тысяч тенге;
2) затраты –122 203 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

2020–2022 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 46/288 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5344 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Бәйдібек ауданының мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 45/281 "2020-2022 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5323 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –26 359 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 395 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 121 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –23 843 мың теңге;
2) шығындар – 26 777 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -418 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 418 мың тенге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –418.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2020 жылы аудандық бюджеттен Ағыбет ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 843 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
3. Алғабас ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 121 542 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 687 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 76 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 116 779 мың теңге;
2) шығындар –122 203 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -661,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –661 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 661 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 116 779 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2020-2022 годы согласно приложении 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 29 887 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 389 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 304 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –27 194 тысяч тенге;
2) затраты –30 151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -264 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 264 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 264 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 27 194 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2020-2022 годы согласно приложении 4 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 707 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 735 тысяч тенге;
неналоговые поступления–120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 76 852 тысяч тенге;
2) затраты–87 389 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 661 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 661 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 661 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
4. 2020 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 116 779 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
5. Алмалы ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 29 887 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 389 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 304 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 27 194 мың теңге;
2) шығындар –30 151 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 264 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 264 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
6. 2020 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 27 194 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
7. Ақбастау ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 86 707 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 735 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 120 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –76 852 мың теңге;
2) шығындар – 87 389 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -682 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 682 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акбастау в сумме 76 852 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2020-2022 годы согласно приложении 5 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы -261 232 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления–316 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 242 652 тысяч тенге;
2) затраты–261 941 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -709,0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 709 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 709.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боралдай в сумме 242 652 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2020-2022 годы согласно приложении 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31308 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 592 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 99 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24 617 тысяч тенге;
2) затраты – 31653 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -682 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 682 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –682 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
8. 2020 жылы аудандық бюджеттен Ақбастау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 76 852 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
9. Боралдай ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –261 232 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 654 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 316 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0;
трансферттер түсiмi –242 652 мың теңге;
2) шығындар – 261 941 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -709 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 709 мың тенге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –709.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
10. 2020 жылы аудандық бюджеттен Боралдай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 242 652 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
11. Бөген ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн.
1) кiрiстер – 31 308 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 592 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –99 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi –24 617 мың теңге;
2) шығындар – 31 653 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -360,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –360 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 360 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жамбыл в сумме 70 318 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2020-2022 годы согласно приложении 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы -64 050 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 165 тысяч тенге;
неналоговые поступления–146 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов– 59 739 тысяч тенге;
2) затраты–65 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 346 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 346 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 346 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Установить на 2020 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Коктерек в сумме 59 739 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 - в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25.11.2020 № 59/350 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Утвердить бюджет сельского округа Мынбулак на 2020-2022 годы согласно приложении 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 277 503 тысяч тенге:
налоговые поступления –5 188 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 272 265 тысяч тенге;
2) затраты –278 221 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 360 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –360 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
16. 2020 жылы аудандық бюджеттен Жамбыл ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 70 318 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
17. Көктерек ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 9 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 64 050 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 165 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 146 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 59 739 мың теңге;
2) шығындар – 65 396 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 346 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 346 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 346 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
18. 2020 жылы аудандық бюджеттен Көктерек ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 59 739 мың теңге болып белгіленсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Бәйдiбек аудандық мәслихатының 25.11.2020 № 59/350 шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
19. Мыңбұлақ ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 277 503 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 188 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 272 265 мың теңге;
2) шығындар – 278 221 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:-
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

23. Государственному учреждению "Аппарат маслихата района Байдибек" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата района Байдибек после его официального опубликования.

23. "Бәйдібек ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Бәйдібек ауданының мәслихатының интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.