О бюджете поселков и сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2019 года № 61-384-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 30 декабря 2019 года № 5338. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 60-368-VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5324 Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 891 тысяч тенге;
налоговые поступления – 11 470 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 391 тысяч тенге;
2) затраты – 41 531 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 670 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 670 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 670 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2020 № 73-446-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2020-2022 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 783 тысяч тенге;
налоговые поступления – 5 790 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 46 993 тысяч тенге;
2) затраты – 53 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

2020-2022 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 61-384-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 5338 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Мақтарал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 60-368-VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5324 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Достық ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 891 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 470 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 28 391 мың теңге;
2) шығындар – 41 531 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 670 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 670 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 670 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 73-446-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 783 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 5 790 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 46 993 мың теңге;
2) шығындар – 53 548 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 765 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 765 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2020 № 73-446-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2020-2022 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 75 963 тысяч тенге;
налоговые поступления – 27 858 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 35 887 тысяч тенге;
2) затраты – 48 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 825 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 825 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 825 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2020 № 73-446-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет сельского округа Енбекши на 2020-2022 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 450 тысяч тенге;
налоговые поступления – 5 762 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 35 688 тысяч тенге;
2) затраты –41 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -344 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 344 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 344 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 23.11.2020 № 73-446-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет сельского округа Жана жол на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 765 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 765 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 73-446-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Мырзакент кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 9, 10 және 11 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 75 963 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 27 858 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 48 105 мың теңге;
2) шығындар – 87 788 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 825 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 825 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 825 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 73-446-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Еңбекші ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 12, 13 және 14 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 41 450 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 5 762 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 35 688 мың теңге;
2) шығындар – 41 794 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -344 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 344 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 344 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 23.11.2020 № 73-446-VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Жаңажол ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
13. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Ж.Нурлыбаев на 2020 год, согласно приложению 27.
14. Утвердить бюджет поселка Атакент на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 276 тысяч тенге;
налоговые поступления – 26 765 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 33 511 тысяч тенге;
2) затраты – 60 276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
15. Утвердить бюджет сельского округа Бирлик на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 340 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 549 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 791 тысяч тенге;
2) затраты – 40 340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
16. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Бирлик на 2020 год, согласно приложению 34.
17. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2020-2022 годы согласно приложениям 35, 36 и 37 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 521 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 830 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 691 тысяч тенге;
2) затраты – 33 521 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
13. 2020 жылға Ж.Нұрлыбаев ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 27-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Атакент кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60 276 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 26 765 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 33 511 мың теңге;
2) шығындар – 60 276 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
15. Бірлік ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 40 340 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 7 549 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 791 мың теңге;
2) шығындар – 40 340 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
16. 2020 жылға Бірлік ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 34-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
17. Жамбыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған 35, 36 және 37 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 33 521 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 7 830 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 691 мың теңге;
2) шығындар – 33 521 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
18. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Жамбыл на 2020 год, согласно приложению 38.
19. Утвердить бюджет сельского округа Мактарал на 2020-2022 годы согласно приложениям 39, 40 и 41 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 048 тысяч тенге;
налоговые поступления – 13 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 043 тысяч тенге;
2) затраты – 39 048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
20. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Мактарал на 2020 год, согласно приложению 42.
21. Установить на 2020 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
22. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
18. 2020 жылға Жамбыл ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 38-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
19. Мақтаарал ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған 39, 40 және 41 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 39 048 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 13 005 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 26 043 мың теңге;
2) шығындар – 39 048 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
20. 2020 жылға Мақтаарал ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 42-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
21. 2020 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.
22. "Мақтаарал аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Мактааральского района после его официального опубликования.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Мактааральского
районного маслихата А. Жолдасов
Секретарь маслихата
Мактааральского района К. Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 27 декабря
2019 года № 61-384-VI
Бюджет сельского округа Достык на 2020 год

2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін Мақтаарал ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
9. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Жолдасов
Мақтаарал аудандық
мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
27 желтоқсандағы № 61-384-VI
шешіміне 1-қосымша
Достық ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті