О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34/168-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 29 августа 2019 года № 45/212-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 17 сентября 2019 года № 5180. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34/168-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4855, опубликовано 29 декабря 2018 года в газете "Отырар алқабы" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 5 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 632 813 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 156 835 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 080 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 437 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 443 461 тысяч тенге;
2) затраты – 18 727 391 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 168 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 22 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 557 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 106 746 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 106 746 тысяч тенге:
поступление займов – 22 725 тысяч тенге;
погашение займов – 10 557 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94 578 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Отрарского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Туркестанской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Отрарского района после его официального опубликования.

Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/168-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 тамыздағы № 45/212-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 17 қыркүйекте № 5180 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34/168-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4855-нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 29 желтоқсанда "Отырар алқабы" газетінде және 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 632 813 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 156 835 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 080 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 437 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 443 461 мың теңге;
2) шығындар – 18 727 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12 168 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 22 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 557 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 106 746 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 746 мың теңге:
қарыздар түсімі – 22 725 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 557 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94 578 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Түркістан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар ауданының мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.