Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Сайрамского района
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 21 ноября 2019 года № 47-294/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 ноября 2019 года № 5268
В соответствии пункта 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель Сайрамского района согласно приложению к данному решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата К. Балатаев
Секретарь районного маслихата Ж. Мусаханулы
Утверждены решением
Сайрамского районного
маслихата от 21 ноября
2019 года № 47-294/VI
Проекты (схемы) зонирования земель Сайрамского района
Сноска. Решение дополнено приложением в соответствии с решением Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 22.11.2022 № 22-132/VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 27.09.2023 № 7-52/VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Проект (схема) зонирования земель села Аксу, Аксукентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Алаш, Аксукентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Байтерек, Аксукентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Нуржанкорган, Арыского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Кожакорган, Арыского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Жибек жолы, Жибек жолинского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Машат, Жибек жолинского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Сихым, Жибек жолинского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Манкент, Манкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Аккала, Манкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Колкент, Колкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Аксуабад, Колкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села М.Оразалиев, Колкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Ханкорган, Колкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Шапырашты, Колкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Жанатурмыс, Колкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Косбулак, Колкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Теспе, Колкентского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Кутарыс, Кутарыского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Кызылжар, Кутарыского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Акарыс, Кутарыского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Оймауыт, Кутарыского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Карабулак, Карабулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Карамурт, Карамуртского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Низамабад, Карамуртского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Касымбек Датка, Кайнарбулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Таскешу, Кайнарбулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Асил арык, Кайнарбулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Сарыарык, Кайнарбулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Курлык, Кайнарбулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Ошакты, Кайнарбулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Тоган, Кайнарбулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Ширкин, Кайнарбулакского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Карасу, Карасуского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Акбай, Карасуского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Бескепе, Карасуского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Акбастау, Карасуского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Ынтымак, Карасуского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Жанатурмыс, Карасуского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Береке, Карасуского сельского округа
Проект (схема) зонирования земель села Айтеке би, Карасуского сельского округа

Сайрам ауданының жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 21 қарашадағы № 47-294/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 28 қарашада № 5268 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам ауданының жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Балатаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Мұсаханұлы
Сайрам аудандық мәслихатының
21 қараша 2019 жылғы № 47-294/VІ
шешімімен бекітілген
Сайрам ауданының жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ескерту. Шешім қосымшамен толықтырылды - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 22.11.2022 № 22-132/VII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 27.09.2023 № 7-52/VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмдерімен.
Ақбұлақ ауылдық округі Ақбұлақ ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақсукент ауылдық округі Ақсу ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақсукент ауылдық округі Алаш ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Ақсукент ауылдық округі Бәйтерек ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Арыс ауылдық округі Нұржанқорған ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Арыс ауылдық округі Қожақорған ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жібек жолы ауылдық округі Жібек жолы ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жібек жолы ауылдық округі Машат ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Жібек жолы ауылдық округі Сиқым ауылының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Манкент ауылдық округі Манкент ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Манкент ауылдық округі Аққала ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көлкент ауылдық округі Көлкент ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көлкент ауылдық округі Ақсуабад ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көлкент ауылдық округі М.Оразалиев ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көлкент ауылдық округі Ханқорған ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көлкент ауылдық округі Шапырашты ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көлкент ауылдық округі Жаңатұрмыс ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көлкент ауылдық округі Қосбұлақ ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Көлкент ауылдық округі Теспе ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Құтарыс ауылдық округі Құтарыс ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Құтарыс ауылдық округі Қызылжар ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Құтарыс ауылдық округі Ақарыс ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Құтарыс ауылдық округі Оймауыт ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарабұлақ ауылдық округі Қарабұлақ ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарамұрт ауылдық округі Қарамұрт ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарамұрт ауылдық округі Низамабад ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қайнарбұлақ ауылдық округі Қасымбек Датқа ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қайнарбұлақ ауылдық округі Таскешу ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қайнарбұлақ ауылдық округі Әсіларық ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қайнарбұлақ ауылдық округі Сарыарық ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қайнарбұлақ ауылдық округі Құрлық ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қайнарбұлақ ауылдық округі Ошақты ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қайнарбұлақ ауылдық округі Тоған ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қайнарбұлақ ауылдық округі Шіркін ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу ауылдық округі Қарасу ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу ауылдық округі Ақбай ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу ауылдық округі Бескепе ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу ауылдық округі Ақбастау ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу ауылдық округі Ынтымақ ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу ауылдық округі Жаңатұрмыс ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу ауылдық округі Береке ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарасу ауылдық округі Әйтеке би ауылының жерін аймықтарға бөлу жобасы (схемасы)