О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2020-2022 годы
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2019 года № 51-312/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 января 2020 года № 5366
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75, пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сайрамского районного маслихата от 18 декабря 2019 года за № 49-300/VI "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5339, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2020-2022 годы в соответствии с приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 386 526 тысяч тенге;
налоговые поступления – 126 654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 259 799 тысяч тенге;
2) затраты – 402 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 119 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 16 119 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 03.12.2020 № 62-378/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в Аксукентский сельский бюджет в 2020 году 239 254 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2020-2022 годы в соответствии с приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 287 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 53 722 тысяч тенге;
2) затраты – 62 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 51-312/VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 5366 болып тiркелдi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Сайрам аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 49-300/VI "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5339 тіркелген шешіміне сәйкес Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсукент ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 386 526 мың теңге;
салықтық түсімдер – 126 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 259 799 мың теңге;
2) шығындар – 402 645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 119 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 119 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 62-378/VI шешiмiмен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2020 жылға 239 254 мың теңге.
3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 61 287 мың теңге;
салықтық түсімдер – 7 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 208 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 ;
трансферттердің түсімі – 53 722 мың теңге;
2) шығындар – 62 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

22. Размер субвенций передаваемых из районного бюджета в Манкентский сельский бюджет в 2020 году 48 908 тысяч тенге.
23. Установить на 2020 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из бюджета сельского округа, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

22. Аудандық бюджеттен ауылдық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2020 жылға 48 908 мың теңге.
23. 2020 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде ауылдық округ бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

24. Государственному учреждению "Аппарат Сайрамского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сайрамского районного маслихата после его официального опубликования.

24. "Сайрам аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Сайрам аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

59 582
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
59 582
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступление от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-16 119
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
16 119
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Поступления займов
0
Функциональная группа
Подфункция Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
Сумма, тысяч тенге
Погашение займов
0
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Сумма, тысяч тенге
Используемые остатки бюджетных средств
16 119
Приложение 2 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 30 декабря
2019 года № 51-312/VI
Бюджет Аксукентского сельского округа на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
І. Доходы

59 582
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
59 582
3. Таза бюджеттiк кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 16 119
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
16 119
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
16 119
Сайрам аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
30 желтоқсандағы № 51-312/VI
шешіміне 2-қосымша
Ақсукент ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
І. Кірістер