О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 32-308-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 28 марта 2019 года № 36-330-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 5 апреля 2019 года № 4962. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 32-308-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4582, опубликовано 11 января 2019 года в газете "Сарыағаш" и 15 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 401 041 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 969 908 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46 655 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 52 940 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46 331 538 тысяч тенге;
2) затраты – 49 619 995 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 867 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 75 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49 883 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – -244 821 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 244 821 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 75 750 тысяч тенге;
погашение займов – 49 883 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 218 954 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-308-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № 36-330-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 5 сәуірде № 4962 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32-308-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4582 тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазахстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 49 401 041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 969 908 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 46 655 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52 940 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 331 538 мың теңге;
2) шығындар – 49 619 995 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 867 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 75 750 мың теңге теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49 883 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244 821 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244 821 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 75 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49 883 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 218 954 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Е. Туребеков
Секретарь районного маслихата Б. Садыков
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 28 марта
2019 года № 36-330-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 32-308-VI
Районный бюджет на 2019 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессия төрағасы Е. Туребеков
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Садықов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
28 наурыздағы № 36-330-VI
шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсан № 32-308-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

98 851
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 149 405
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 149 405
9
Прочие услуги в области образования
817 167
464
Отдел образования района (города областного значения)
817 167
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 688
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
337 980
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
35 480
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
568
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
259 830
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
164 621
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 436 586
1
Социальное обеспечение
1 488 201
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 474 132
005
Государственная адресная социальная помощь
1 474 132
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 069
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14 069
2
Социальная помощь
886 984
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
886 984
002
Программа занятости
317 776
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 099
006
Оказание жилищной помощи
15 263
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
157 388
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 817
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
84 922
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
204 705
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 014
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

98 851
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 149 405
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 149 405
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
817 167
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
817 167
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 688
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
337 980
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
35 480
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
568
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
259 830
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
164 621
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 436 586
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 488 201
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 474 132
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 474 132
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 069
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14 069
2
Әлеуметтiк көмек
886 984
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
886 984
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
317 776
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 099
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15 263
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
157 388
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 817
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
84 922
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
204 705
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 014
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер