О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 206 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 13 марта 2019 года № 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 15 марта 2019 года № 4931. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 206 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4859, опубликовано 12 января 2019 года в газете "Созақ үні" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 339 092 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 6 121 202 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 685 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 733 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 182 472 тысяч тенге;
2) затраты – 15 489 995 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 41 914 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 56 812 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -192 817 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 192 817 тысяч тенге:
поступление займов – 56 812 тысяч тенге;
погашение займов – 14 898 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 903 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2019 год нормативы распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога и социального налога:
на районный бюджет с доходов индивидуального подоходного налога, облагаемых у источника выплаты 45 процентов;
на районный бюджет с индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
на районный бюджет с социального налога 50 процентов.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 224 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 15 наурызда № 4931 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4859 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 12 қаңтарда "Созақ үні" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 339 092 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 121 202 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 685 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 733 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 182 472 мың теңге;
2) шығындар – 15 489 995 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 41 914 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 56 812 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -192 817 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 192 817 мың теңге:
қарыздар түсімі – 56 812 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 898 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 903 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019 жылы жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері белгіленсін:
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 45 пайыз;
аудандық бюджетке төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз;
аудандық бюджетке әлеуметтік салықтан 50 пайыз.";
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Созакского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Созакского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Кузенбаев
Секретарь районного маслихата Б. Байгараев
Приложение к решению
Созакского районного
маслихата от 13 марта
2019 года № 224
Приложение 1 к решению
Созакского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 206
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч
тенге
Класс
Подкласс

2. "Созақ аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Созақ аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Күзенбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Байғараев
Созақ аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
13 наурыздағы № 224
шешіміне қосымша
Созақ аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 206
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі Атауы