О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/196-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 23 мая 2019 года № 42/221-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 24 мая 2019 года № 5069. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Толебийского районного маслихата от 17 апреля 2019 года № 39/212-VI "О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 20 декабря 2018 года № 34/189-VI "Об районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4865, Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 35/196-VI "О бюджетах города, сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4885, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Толеби туы" и 28 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 748 488 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 113 843 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 634 645 тысяч тенге;
2) затраты – 753 479 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 4 991 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 4 991 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 991 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/196-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 мамырдағы № 42/221-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 24 мамырда № 5069 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 39/212-VI Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 34/189-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4865 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 35/196-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4885 тіркелген, 2019 жылы 18 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2019 жылғы 28 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгер қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 748 488 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 113 843 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 634 645 мың теңге;
2) шығындар – 753 479 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 4 991 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4 991 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 991 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Аққұм ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

14. Государственнному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата С. Кулманов
Секретарь районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 23 мая
2019 года № 42/221-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 35/196-VI
Бюджет города Ленгер на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

14. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
15. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Кулманов
Аудандық мәслихат хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық
маслихатының 2019 жылғы
23 мамырдағы № 42/221-VI
шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық
маслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 35/196-VI
шешіміне 1 қосымша
Леңгер қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы