О бюджетах поселковых и сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 26 декабря 2019 года № 49/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 января 2020 года № 5357. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тюлькубасского районного маслихата от 18 декабря 2019 года № 48/1-06 "О районном бюджете на 2020-2022 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5346, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –58 522 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 52 264 тысяч тенге;
2) затраты – 60 685 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2163 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2163 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2163 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 14.09.2020 № 59/1-06 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 706 тысяч тенге:
налоговые поступления –5 855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24 851 тысяч тенге;
2) затраты – 32 159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

2020-2022 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 49/1-06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 5357 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/1-06 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5346 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақбиік ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58522 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6 258 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–52 264 мың теңге;
2) шығындар –60 685 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу –0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2163 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2163 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2163 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 14.09.2020 № 59/1-06 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Арыс ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 706 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 855 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–24 851 мың теңге;
2) шығындар –32 159 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1453 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1453 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1453 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 14.09.2020 № 59/1-06 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 296 тысяч тенге:
налоговые поступления –18 489 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 41 807 тысяч тенге;
2) затраты – 62 538 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2242 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2242 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2242 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 14.09.2020 № 59/1-06 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 092 тысяч тенге:
налоговые поступления –7 090 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 521 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 481 тысяч тенге;
2) затраты –36 812 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1720 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1720 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1720,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 14.09.2020 № 59/1-06 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1453 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1453 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1453 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 14.09.2020 № 59/1-06 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Балықты ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60 296 мың теңге:
салықтық түсiмдер –18 489 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 41 807 мың теңге;
2) шығындар – 62 538 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2242 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2242 мың теңге :
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –2242 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 14.09.2020 № 59/1-06 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Жабағылы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 35 092 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 090 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 521 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 27 481 мың теңге;
2) шығындар – 36 812 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1720 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1720 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1720 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 14.09.2020 № 59/1-06 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Жаскешу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

16. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2020 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

16. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2020 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

17. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Тюлькубасского районного маслихата после его официального опубликования.

17. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Түлкібас аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить руководителю аппарата Тюлькубасского районного маслихата.
19. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь районного маслихата С. Сейсенбаев
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного
маслихата от 26 декабря
2019 года № 49/1-06
Бюджет Акбиикского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 14.09.2020 № 59/1-06 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

18. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түлкібас аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелсін.
19. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Сейсенбаев
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
26 желтоқсандағы № 49/1-06
шешіміне 1-қосымша
Акбиік ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 14.09.2020 № 59/1-06 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3