О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 10-64-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 7 октября 2019 года № 19-110-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 10 октября 2019 года № 5206. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жетысайского районного маслихата от 26 сентября 2019 года № 10-108-VI "О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 10-47-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5187, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 10-64-VI "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4870, опубликовано 7 февраля 2019 года в газете "Жаңа Жетісай" и 25 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 326 479 тысяч тенге:
налоговые поступления – 149 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 177 142 тысяч тенге;
2) затраты – 1 325 574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 079 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 079 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 079 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Казыбек би на 2019-2021 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 10-64-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қазандағы № 19-110-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 10 қазанда № 5206 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 10-108-VI "Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-47-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5187 тіркелген шешіміне сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 10-64-VI "2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4870 тіркелген, 2019 жылғы 7 ақпандағы "Жаңа Жетісай" газетінде және 2019 жылғы 25 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 326 479 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 149 027 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 310 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 1 177 142 мың теңге;
2) шығындар – 1 327 574 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 079 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 079 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 079 мың теңге.".
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Қазыбек би ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата Е. Алимханов
Секретарь районного маслихата А. Утанов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного маслихата
от 7 октября 2019 года № 19-110-VI
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного маслихата
от 28 декабря 2018 года № 10-64-VI
Бюджет города Жетысай на 2019 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Е. Әлімханов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Утанов
Жетісай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 7 қазандағы
№ 19-110-VI шешіміне 1-қосымша
Жетісай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 10-64-VI шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3