О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 10-47-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 15 ноября 2019 года № 22-127-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 ноября 2019 года № 5248. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 1 ноября 2019 года № 43/459-VI "О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 33/347-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5238, Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 10-47-VІ "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4860, опубликовано 17 января 2019 года в газете "Жаңа Жетісай" и 11 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 884 275 тысяч тенге;
налоговые поступления – 2 308 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 336 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 906 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 515 877 тысяч тенге;
2) затраты – 38 925 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 275 831 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 378 750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102 919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 317 373 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –317 373 тысяч тенге;
поступление займов – 378 750 тысяч тенге;
погашение займов – 102 919 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 542 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-47-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 22-127-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 20 қарашада № 5248 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 1 қарашадағы № 43-459/VI "Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 33/347-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5238 тіркелген шешіміне сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-47-VІ "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4860 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда "Жаңа Жетісай" газетінде және 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн
1) кірістер – 38 884 275 мың теңге;
2) салықтық түсімдер – 2 308 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 336 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 906 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 515 877 мың теңге;
2) шығындар – 38 925 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 275 831 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 378 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102 919 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -317 373 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 317 373 мың теңге;
қарыздар түсімі – 378 750 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 102 919 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 542 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерство юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.

2. "Жетісай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігі Түркістан облысының Әділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.