О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 8-51-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 15 марта 2019 года № 11-71-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 20 марта 2019 года № 4942. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 8-51-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4857, опубликованного 9 января 2019 года в газете "Келес келбеті") следующие изменения;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 841 355 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 972 735 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 897 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 050 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 845 673 тысяч тенге;
2) затраты – 22 959 299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 189 375 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 189 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -307 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 307 319 тысяч тенге:
поступление займов – 189 375 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 117 944 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;

Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-51-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 11-71-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 4942 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-51-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4857 тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда "Келес келбеті" газетінде және 2019 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 22 841 355 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 972 735 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 897 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 050 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 845 673 мың теңге;
2) шығындар – 22 959 299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 189 375 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 189 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -307 319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307 319 мың теңге;
қарыздар түсімі – 189 375 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 117 944 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің 1- қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Келесского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Мауленов
Секретарь районного маслихата А. Тотиков
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 15 марта
2019 года № 11-71-VI
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 8-51-VI
Районный бюджет на 2019 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Келес ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
10. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессия төрағасы А. Мауленов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков
Келес аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
15 наурыздағы № 11-71-VI
шешіміне 1 қосымша
Келес аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 желтоқсандағы № 8-51-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

348 495
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
235 000
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21 622
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 931
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
89 942
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 815 557
1
Социальное обеспечение
1 151 947
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 148 247
005
Государственная адресная социальная помощь
1 148 247
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3 700
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 700
2
Социальная помощь
607 277
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
607 277
002
Программа занятости
161 268
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 614
006
Оказание жилищной помощи
5 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
114 170
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 041
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 795
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
133 251
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
110 138
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
56 333
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 575
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 000
021
Капитальные расходы государственного органа
3 904
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

348 495
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
235 000
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21 622
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 931
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
89 942
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 815 557
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 151 947
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 148 247
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 148 247
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3 700
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 700
2
Әлеуметтiк көмек
607 277
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
607 277
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
161 268
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 614
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
114 170
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 041
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57 795
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
133 251
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
110 138
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
56 333
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 333
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 575
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 904
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары