О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 30/329-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июня 2019 года № 6024
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 203 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы"", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 304 913 188,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 887 265,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 426 142,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 264 599 779,9 тысяч тенге;
2) затраты – 307 361 907,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 589 214,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 15 981 330,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 392 116,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50 000,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 50 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 087 933,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 087 933,6 тысяч тенге:
поступление займов – 13 602 983,0 тысяч тенге;
погашение займов – 10 052 246,0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 30/329-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 маусымда № 6024 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 203 "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5704, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 304 913 188,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 36 887 265,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 426 142,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 264 599 779,9 мың теңге;
2) шығындар – 307 361 907,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 589 214,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 981 330,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 392 116,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 50 000,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 50 000,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 087 933,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 087 933,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 13 602 983,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 052 246,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3 537 196,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить:
на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, городу Усть-Каменогорску 27,1 процентов, Аягозскому району 67,0 процентов и Жарминскому району 62,3 процентов;
на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.";
в пункте 10:
подпункт 18) изложить в следующей редакции:
"18) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
подпункты 20), 21), 22), 23), 24) и 25) исключить;
дополнить подпунктами 34), 35), 36) и 37) следующего содержания:
"34) предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей;
35) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
36) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
37) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей.";
в пункте 11:
дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Р. Джангурчинов
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 14 июня 2019 года
№ 30/329-VI
Приложение 1 к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 13 декабря 2018 года
№ 25/280-VI
Областной бюджет на 2019 год
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 537 196,6 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2019 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Өскемен қаласына 27,1 пайыз, Аягөз ауданына 67,0 пайыз және Жарма ауданына 62,3 пайыз;
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2019 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
10-тармақта:
18) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"18) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;";
20), 21), 22), 23), 24) және 25) тармақшалар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 34), 35), 36) және 37) тармақшалармен толықтырылсын:
"34) жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге;
35) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
36) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
37) аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға.";
11-тармақта:
мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Джангурчинов
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
14 маусымдағы № 30/329-VI
шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының 2018 жылғы
13 желтоқсандағы № 25/280-VI
шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Барлығы кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

140 558,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
59 030,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
87 369,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 665 753,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 934 287,6
1
Социальное обеспечение
13 122 360,5
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 566 594,5
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 618 542,2
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
272 121,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 044 178,2
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
553 992,1
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
372 658,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
6 457 707,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
247 396,0
261
Управление образования области
1 555 766,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 338 129,0
037
Социальная реабилитация
217 637,0
2
Социальная помощь
788 813,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
788 813,0
003
Социальная поддержка инвалидов
779 633,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

140 558,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
59 030,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
87 369,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 665 753,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 934 287,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
13 122 360,5
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 566 594,5
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 618 542,2
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 121,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 044 178,2
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
553 992,1
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
372 658,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 457 707,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 396,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 555 766,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 338 129,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
217 637,0
2
Әлеуметтiк көмек
788 813,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
788 813,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
779 633,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

9 180,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 023 114,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 855 492,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
256 003,1
007
Капитальные расходы государственного органа
9 652,0
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 002,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
203 835,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 528,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 335 388,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
503 071,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 955,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
107 625,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 230,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 400 203,0
263
Управление внутренней политики области
28 113,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113,0
298
Управление государственной инспекции труда области
139 509,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
132 746,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6 763,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
46 794 950,8
1
Жилищное хозяйство
23 861 632,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
23 861 632,3
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 466 700,0
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

9 180,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 023 114,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 855 492,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
256 003,1
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 652,0
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 002,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
203 835,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 335 388,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
503 071,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 955,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
107 625,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25 230,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 400 203,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
139 509,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
132 746,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 763,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
46 794 950,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
23 861 632,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
23 861 632,3
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 466 700,0
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

23 740 405,5
1
Сельское хозяйство
20 901 213,0
255
Управление сельского хозяйства области
20 543 347,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
172 566,0
002
Поддержка семеноводства
848 619,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 712,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
178 657,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
27 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5 580,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
828 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
44 177,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
13 815,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 696 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 093 930,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
14 693,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 523 026,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
75 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
15 594,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 390 716,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
360 600,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
219 585,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

23 740 405,5
1
Ауыл шаруашылығы
20 901 213,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 543 347,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
172 566,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
848 619,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 712,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
178 657,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
27 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5 580,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
828 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
44 177,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
13 815,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 696 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 093 930,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
14 693,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 523 026,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
75 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
15 594,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 390 716,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
360 600,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
219 585,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

158 771,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
117 678,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
21 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 058 749,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
955 749,0
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
103 000,0
9
Прочие
24 132 848,6
120
Аппарат акима области
46 632,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
46 632,0
257
Управление финансов области
13 795 669,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
761 993,0
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12 343 835,0
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
689 841,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
616 954,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
616 954,0
261
Управление образования области
3 799 416,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 799 416,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
191 545,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
158 715,0
003
Капитальные расходы государственного органа
32 830,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

158 771,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
117 678,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 058 749,0
024
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
955 749,0
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
103 000,0
9
Басқалар
24 132 848,6
120
Облыс әкімінің аппараты
46 632,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
46 632,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 795 669,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
761 993,0
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 343 835,0
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
689 841,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
616 954,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
616 954,0
261
Облыстың білім басқармасы
3 799 416,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 799 416,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
191 545,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
158 715,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32 830,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы