О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 мая 2019 года № 38/259-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 мая 2019 года № 5983. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 47/310-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-199, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 109 284,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 047 381,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 924,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 445 578,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 545 400,3 тысяч тенге;
2) затраты – 57 898 271,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 011 724,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 018 938,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 214,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -290 500,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 290 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 510 210,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 510 210,7 тысяч тенге:
поступление займов – 3 350 496,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 357 214,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 516 928,7 тысяч тенге.";

"Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 29 мамырдағы № 38/259-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 мамырда № 5983 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 23.12.2019 № 47/310-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-199 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағы келесі редакцияда жазылсын: "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 109 284,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 047 381,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 924,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 445 578,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 545 400,3 мың теңге;
2) шығындар – 57 898 271,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 011 724,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 018 938,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 214,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -290 500,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 290 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 510 210,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 510 210,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 350 496,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 357 214,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 516 928,7 мың теңге.";

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
сессии городского маслихата Р. Хазипов
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1 к решению
от 29 мая 2019 года
№ 38/259-VI
Приложение 1 к решению
от 21 декабря 2018 года

көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Р. Хазипов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Ақжалов
2019 жылғы 29 мамырдағы
№ 38/259- VI шешiмге
1-қосымша
2018 жылғы 21 желтоқсандағы

20 090,0
012
Капитальные расходы государственного органа
13 785,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
92 906,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 831,0
023
Методическая работа
61 317,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
572 470,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 048 354,6
1
Социальное обеспечение
815 357,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
35 641,6
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
35 641,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
779 716,0
010
Государственная адресная социальная помощь
779 716,0
2
Социальная помощь
2 058 649,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 058 649,0
004
Программа занятости
604 793,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 624,0
007
Оказание жилищной помощи
66 340,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
74 538,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
465 635,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
113 646,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
202 197,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
251 773,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
183 868,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 234,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
174 348,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
174 348,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

20  090,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13  785,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
92  906,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
6  831,0
023
Әдістемелік жұмыс
61  317,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
572  470,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3  048  354,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
815  357,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
35  641,6
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
35  641,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
779  716,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
779  716,0
2
Әлеуметтiк көмек
2  058  649,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2  058  649,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
604  793,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9  624,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
66  340,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
74  538,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
465  635,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
113  646,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
202  197,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
251  773,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
183  868,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86  234,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
174  348,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
174  348,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

8 916,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 840 211,3
022
Развитие транспортной инфраструктуры
38 864,2
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 801 347,1
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
72 089,9
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72 089,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
70 190,9
003
Капитальные расходы государственного органа
1 899,0
13
Прочие
584 791,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
45 266,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
45 266,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
45 266,0
9
Прочие
539 525,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
350 846,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
332 924,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
8 273,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
9 649,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
186 679,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
19 785,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
166 894,0
14
Обслуживание долга
15 047,0
1
Обслуживание долга
15 047,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15 047,0
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

8  916,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2  840  211,3
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
38  864,2
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2  801  347,1
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
72  089,9
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72  089,9
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70  190,9
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1  899,0
13
Басқалар
584  791,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
45  266,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
45  266,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45  266,0
9
Басқалар
539  525,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
350  846,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
332  924,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8  273,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9  649,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2  000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2  000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
186  679,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19  785,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
166  894,0
14
Борышқа қызмет көрсету
15  047,0
1
Борышқа қызмет көрсету
15  047,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15  047,0
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету