О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 4 октября 2019 года № 43/288-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 октября 2019 года № 6204. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 47/310-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-199, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 968 806,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 18 427 155,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 111 246,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 532 481,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 897 922,8 тысяч тенге;
2) затраты – 60 757 793,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 054 242,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 061 456,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 214,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -290 500,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 290 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 552 728,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 552 728,7 тысяч тенге:
поступление займов – 3 393 014,0 тысяч тенге;

"Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 4 қазандағы № 43/288-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қазанда № 6204 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 23.12.2019 № 47/310-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-199 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59 968 806,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 18 427 155,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 111 246,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 532 481,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 897 922,8 мың теңге;
2) шығындар – 60 757 793,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 054 242,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 061 456,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 214,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -290 500,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 290 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 552 728,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 552 728,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 393 014,0 мың теңге;

погашение займов – 2 357 214,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 516 928,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии городского маслихата Б. Кайрамбаев
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1 к решению

қарыздарды өтеу – 2 357 214,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 516 928,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі. Б. Ақжалов
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Б. Қайрамбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
738 426,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
20 090,0
012
Капитальные расходы государственного органа
12 103,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
86 314,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 479,0
023
Методическая работа
57 617,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
579 680,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 353 559,6
1
Социальное обеспечение
2 103 323,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
38 979,6
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
38 979,6
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 064 344,2
010
Государственная адресная социальная помощь
2 064 344,2
2
Социальная помощь
2 050 904,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 050 904,0
004
Программа занятости
641 414,3
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 928,0
007
Оказание жилищной помощи
45 340,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
69 242,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
428 777,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
113 646,2
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
202 197,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
251 773,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
198 641,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 945,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
199 331,8

005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
738 426,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
20 090,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 103,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
86 314,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 479,0
023
Әдістемелік жұмыс
57 617,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
579 680,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 353 559,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 103 323,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
38 979,6
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
38 979,6
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 064 344,2
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 064 344,2
2
Әлеуметтiк көмек
2 050 904,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 050 904,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
641 414,3
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 928,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
45 340,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
69 242,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
428 777,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
113 646,2
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
202 197,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
251 773,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
198 641,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 945,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
199 331,8

49 140,0
004
Капитальные расходы государственного органа
6 000,0
12
Транспорт и коммуникации
3 123 596,7
1
Автомобильный транспорт
3 047 762,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 916,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
8 916,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 038 846,6
022
Развитие транспортной инфраструктуры
39 440,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 999 405,7
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
75 834,1
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 834,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
73 935,1
003
Капитальные расходы государственного органа
1 899,0
13
Прочие
568 531,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
46 214,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 000,0
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 000,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
45 214,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
45 214,0
9
Прочие
522 317,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
354 636,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
332 924,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
10 063,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
9 649,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
167 681,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

49 140,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 000,0
12
Көлiк және коммуникация
3 123 596,7
1
Автомобиль көлiгi
3 047 762,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8 916,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 916,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 038 846,6
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
39 440,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 999 405,7
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
75 834,1
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 834,1
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 935,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 899,0
13
Басқалар
568 531,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
46 214,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 000,0
026
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 000,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
45 214,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 214,0
9
Басқалар
522 317,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
354 636,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
332 924,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 063,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 649,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
167 681,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру