О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 31 марта 2014 года № 28/150–V "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2019 года № 45/296-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2019 года № 6329. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 52/379-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.04.2020 № 52/379-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей № 28/150–V от 31 марта 2014 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3267, опубликовано в газетах "Семей таны" и "Вести Семей" от 7 мая 2014 года № 35-36) следующие изменения и дополнения:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Социальная помощь к памятным датам и праздничным дням оказывается единовременно в виде денежных выплат. При наступлении трудной жизненной ситуации социальная помощь назначается единовременно на финансовый год. Для больных туберкулезом на амбулаторном этапе лечения социальная помощь оказывается ежемесячно.";
подпункт 4) пункта 7 исключить;
подпункт 14) пункта 7-1 исключить;
второй абзац пункта 8 исключить;
в пункте 10:
первый абзац подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"1) 15 февраля – день вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан:";
второй абзац подпункта 6) исключить;
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:

"Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 45/296-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6329 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 52/379-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.04.2020 № 52/379-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-3-тармақтарына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 28/150-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде, 2014 жылғы 7 мамырдағы "Семей таңы", "Вести Семей" газеттерінің № 35-36 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
5 – тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмек ақшалай төлем түрінде бір рет көрсетіледі. Өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек қаржы жылына бір рет тағайындалады. Амбулаториялық ем қабылдау сатысындағы туберкулезбен ауыратын науқастар үшін әлеуметтік көмек ай сайын көрсетіледі.";
7-тармақтың 4) тармақшасы алынып тасталсын;
7-1 тармақтың 14) тармақшасы алынып тасталсын;
8 тармақтың екінші абзацы алынып тасталсын;
10-тармақта:
1) тармақшасының бірінші абзацты мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 15 ақпан – Кеңес әскерінің шектеулі контингентін Ауғанстан Демократиялық Республикасы аумағынан шығару күні:";
6) тармақшасының екінші абзацы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 7 ) тармақшамен толықтырылсын:

"7) 1 октября – день пожилых людей:
лицам, достигшим 80 лет и старше–1,6 месячных расчетных показателей.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Для получения социальной помощи при наступлении трудной жизненной ситуации заявитель от себя или от имени семьи в уполномоченный орган или акиму сельского округа представляет заявление с приложением перечня документов согласно пункта 13 Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского маслихата Б. Кайрамбаев
Секретарь Городского маслихата Б. Акжалов

"7) 1 қазан – Қарттар күні:
80 және одан жоғары жастағы тұлғаларға– 1,6 айлық есептік көрсеткіш.".
13-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"13. Өмірлік қиын жағдай туындаған кезде әлеуметтік көмек алу үшін өтініш беруші өзінің немесе отбасының атынан уәкілетті органға немесе ауылдық округтің әкіміне әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларының 13-тармағына сәйкес құжаттар тізбесін қоса бере отырып, өтініш береді".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы Б. Қайрамбаев
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов