О бюджете Озерского сельского округа на 2020-2022 годы
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 48/328-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 января 2020 года № 6694. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 62/453-VI
Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.12.2020 № 62/453-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата города Семей от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI "О бюджете города Семей на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6469), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Озерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 827,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 120,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 707,2 тысяч тенге;
2) затраты – 38 623,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 796,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 796,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

Озерки ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/328-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қаңтарда № 6694 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/453-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/453-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VІ "Семей қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6469 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Озерки ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 827,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 120,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 707,2 мың теңге;
2) шығындар – 38 623,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 796,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 796,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 3 796,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16.11.2020 № 58/425-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из городского бюджета, на 2020 год в сумме 25 716,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Семей согласно приложению 4.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 796,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 16.11.2020 № 58/425-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен 2020 жылға берілетін субвенция көлемі 25 716,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Семей қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің 4-қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.

от 30 декабря 2019 года
№ 48/328-VI
Перечень, утративших силу, некоторых решений маслихата города Семей
1. Решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/222-VI "О бюджете Озерского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-203, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 января 2019 года).
2. Решение маслихата города Семей от 22 апреля 2019 года № 37/255-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/222-VI "О бюджете Озерского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5920, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 мая 2019 года).
3. Решение маслихата города Семей от 6 декабря 2019 года № 46/304-VI "О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/222-VI "О бюджете Озерского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6431, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 декабря 2019 года).

2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 48/328-VI шешiмге
4-қосымша
Семей қаласы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/222-VI "Озерки ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-203 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 28 қаңтарда жарияланған) шешімі.
2. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 37/255-VI "Озерки ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/222-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5920 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 22 мамырда жарияланған) шешімі.
3. Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 46/304-VI "Озерки ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/222-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6431 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 26 желтоқсанда жарияланған) шешімі.