О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 2 мая 2019 года № 32/238-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 мая 2019 года № 5916. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 января 2020 года № 37/293-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.01.2020 № 37/293-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2019 года № 29/313-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5871) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI "О бюджете города Курчатов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-135, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 140 439,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 118 170,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 962,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 019,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 005 288,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 208 744,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -30 000,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге:
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VІ "Курчатов қаласының 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2019 жылғы 2 мамырдағы № 32/238-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 5916 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 37/293-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 06.01.2020 № 37/293-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 29/513 -VI "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5871 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №27/206-VI "Курчатов қаласының 2019 – 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-3-135 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 140 439,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 118 170,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 962,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 019,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 005 288,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 208 744,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 30 000,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 38 305,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 38 305,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68 305,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 288 065,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 113 518,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Р. Халилов
Секретарь
Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение к решению
Курчатовского
городского маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 38 305,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 38 305,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 305,4 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 288 065,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 113 518,0 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Халилов
Курчатов қалалық мәслихатының
хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов
қалалық мәслихатының