О внесении изменений и дополнения в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2019 года № 31/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 марта 2019 года № 5796. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 38/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5734), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-184, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6526133 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3173206 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44695 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40804 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3267428 тысяч тенге;
2) затраты – 6309838,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/12-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 31/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 5796 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.12.2019 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5734 болып тіркелген), Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/12-VІ" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-184 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 қаңтарда электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6526133 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3173206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44695 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40804 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3267428 мың теңге;
2) шығындар – 6309838,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 216294,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -216294,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 280912 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64617,7 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год возврат трансфертов в областной бюджет в связи с неиспользованием (недоиспользованием) в 2018 году целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета в размере 181,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 298537 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 686922 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 216294,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 216294,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 280912 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64617,7 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте 2018 жылы пайданылмаған (толық пайданылмаған) жоғары тұрған бюджеттен берілген нысаналы трансферттер 181,1 мың теңге мөлшерінде облыстық бюджетке қайтару көзделсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 298537 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 686922 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

7520
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
38774
3
Информационное пространство
85851
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17752
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
17752
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
68099
006
Функционирование районных (городских) библиотек
55011
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
13088
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
87997
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
36296
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16692
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19344
006
Капитальные расходы государственного органа
260
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
51701
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
16275
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35426
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
39386
1
Сельское хозяйство
39386
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
39386
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
29541
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
1353
012
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
2926
013
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
57
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
388
015
Проведение противоэпизоотических мероприятий
4182
017
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
939
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18801
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18801
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18801
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

7520
010
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
38774
3
Ақпараттық кеңістік
85851
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17752
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
17752
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
68099
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
55011
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
13088
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
87997
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
36296
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16692
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19344
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
51701
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16275
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
35426
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
39386
1
Ауыл шаруашылығы
39386
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
39386
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
29541
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1353
012
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2926
013
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
57
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
388
015
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
4182
017
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
939
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18801
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18801
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18801
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер