О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года №28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2019 года № 33/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 июля 2019 года № 6046. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 38/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 30/329-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6024), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2018 года № 28/12-VI "О бюджете города Риддера на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-184, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7596011,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3173206 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 44695 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50804 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4327306,1 тысяч тенге;
2) затраты – 7379716,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №28/12-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 маусымдағы № 33/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 6046 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.12.2019 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 30/329-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6024 болып тіркелген), Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/12-VІ" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-184 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 қаңтарда электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7596011,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3173206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44695 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50804 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4327306,1 мың теңге;
2) шығындар – 7379716,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 216294,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -216294,3 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 280912 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64617,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 330307,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 1098617 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в размере 1296928 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства в размере 43927 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 216294,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 216294,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 280912 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64617,7 мың теңге.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 330307,1 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 1098617 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері 1296928 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2019 жылға арналған қалалық бюджетте Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 43927 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.