О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 27 марта 2018 года №20/3-VI "О ставках фиксированного налога"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 июля 2019 года № 34/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июля 2019 года № 6095
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 2) статьи 2 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 27 марта 2018 года №20/3-VI "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5596, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 апреля 2018 года) следующие изменения:
пункт третий решения изложить в новой редакции:
"3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 01 января 2020 года.";
в приложении к решению строку порядковый номер семь изложить в новой редакции:
"
7.
Обменный пункт уполномоченной организации, расположенный в населҰнном пункте
10
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 01 января 2020 года.
Председатель сессии О. Беляев
Секретарь городского маслихата И. Панченко

"Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 18 шілдедегі № 34/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 6095 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсанындағы (Салық кодексі) Кодексінің 546 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 2 тармағы 2 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Заңының 6 - бабы 1- тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тіркелген салықтың мөлшерлемелері туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы №20/3-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5596 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 18 сәуірде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің үшінші тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 01 қаңтарға дейін қолданылады.";
шешімнің қосымшасындағы реттік нөмірі жеті жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
7.
Уәкілетті ұйымның елді мекенде орналасқан айырбастау пункті
10
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 01 қаңтарға дейін қолданылады.
Сессия төрағасы О. Беляев
Қалалық мәслихаттың хатшысы И. Панченко