О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 8 января 2019 года № 31/2-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 мая 2019 года № 35/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 мая 2019 года № 5962. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 января 2020 года № 43/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.01.2020 № 43/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Абайского районного маслихата от 24 апреля 2019 года № 34/2-VI "О внесений изменений в решение Абайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 30/4-VI "О бюджете Абайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5905), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 8 января 2019 года № 31/2-VI "О бюджете Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-164, опубликовано в газете "Абай елі" от 24-31 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 756,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 68 256,0 тысяч тенге;
2) затраты – 92 302,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 31/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 35/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 5962 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 43/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 15.01.2020 № 43/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 34/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5905 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қаңтардағы № 31/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-164 болып тіркелген, 2019 жылғы 24-31 қаңтардағы "Абай елі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 756,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 68 256,0 мың теңге;
2) шығындар – 92 302,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі –0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;