Объектілік масштабтағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қыркүйекте № 6170 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 26.03.2020 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сынаптамасын белгілеу туралы" қаулысына және Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2019 жылғы 9 қыркүйектегі № 8 хаттамасы негізінде, Аягөз ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Аягөз ауданы Өркен ауылдық округі Өркен ауылының "С. Нұғыманов" атындағы жалпы білім беретін орта мектебінің ғимаратында апатты жағдайдың туындауы мүмкін болуына байланысты объектіде объектілік масштабтағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Аягөз ауданы әкімінің орынбасары Б. Нукибаев төтенше жағдайды жою басшысы болып тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Оразбаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации объектового масштаба
Решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 20 сентября 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 сентября 2019 года № 6170. Утратило силу решением акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2020 года № 2.
Сноска. Утратило силу решением акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 26.03.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуации природного и техногенного характера" и на основании протокола № 8 от 9 сентября 2019 года на заседании комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Аягозского района Восточно-Казахстанской области, аким Аягозского района РЕШИЛ:
1. В связи с возможной угрозой возникновения аварийной ситуации в здании общеобразовательной средней школы имени "С. Нугманова" села Оркен Оркенского сельского округа Аягозского района, объявить на объекте чрезвычайную ситуацию объектового масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Аягозского района Нукибаева Б.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Оразбаев