О признании утратившими силу некоторых решений Бескарагайского районного маслихата
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 36/3-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бескарагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 января 2019 года № 5-7-156
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бескарагайского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Т. Шабаршова
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата К. Садыков
Приложение к решению
Бескарагайского
районного маслихата
от 11 января 2019 года
№ 36/3-VI
Перечень утративших силу некоторых решений Бескарагайского районного маслихата
1) решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5365, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года);
2) решение Бескарагайского районного маслихата от 12 марта 2018 года № 21/2-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5553, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 марта 2018 года);
3) решение Бескарагайского районного маслихата от 24 апреля 2018 года № 23/2-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-124, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 мая 2018 года);
4) решение Бескарагайского районного маслихата от 27 июля 2018 года № 27/2-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-132, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 августа 2018 года);

Бесқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 36/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бесқарағай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 16 қаңтарда № 5-7-156 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46- бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Бесқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Шабаршова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Садықов
Бесқарағай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 қаңтардағы
№ 36/3-VI шешіміне қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5365 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 4 қаңтарда жарияланған);
2) "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/2-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5553 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 27 наурызда жарияланған);
3) "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 23/2-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-124 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 18 мамырда жарияланған);
4) "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 шілдедегі № 27/2-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-132 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 16 тамызда жарияланған);

5) решение Бескарагайского районного маслихата от 24 октября 2018 года № 30/2-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-141, опубликовано в
6) решение Бескарагайского районного маслихата от 30 ноября 2018 года № 32/2-VІ "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VІ "О бюджете Бескарагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-7-148, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 декабря 2018 года).

5) "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қазандағы № 30/2-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-141 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 20 қарашада жарияланған);
6) "2018-2020 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 32/2-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-7-148 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 19 желтоқсанда жарияланған).