О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2019-2021 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2019 года № 31/5-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2019 года № 5780. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Глубоковского районного маслихата от 26 февраля 2019 года № 30/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за 5756) Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-191, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 28798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4446 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24352 тысяч тенге;
2) затраты – 29926,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1128,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1128,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 наурыздағы № 31/5-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 5780 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 30/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5756 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-191 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28798 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4446 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24352 мың теңге;
2) шығындар – 29926,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1128,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1128,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1128,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 64796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42391 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22405 тысяч тенге;
2) затраты – 70776,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5980,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5980,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5980,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34029,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9238 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24791,5 тысяч тенге;
2) затраты – 35437 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1407,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1407,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1407,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы –31536 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9138 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22398 тысячи тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1128,6 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64796 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 42391 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22405 мың теңге;
2) шығындар – 70776,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 5980,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5980,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5980,6 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34029,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24791,5 мың теңге;
2) шығындар – 35437 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1407,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1407,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1407,5 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31536 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22398 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1361,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1361,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1361,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Псарев
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1361,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1361,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1361,5 мың теңге.";
осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалар келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Псарев
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының