О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 марта 2019 года № 30/255-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 марта 2019 года № 5775. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/388-VI .
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 44/388-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5734) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VІ "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-162, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 января 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 15 февраля 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7360441,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2422285,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9715,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22866,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4905575,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7417787,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13418,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24457,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;

Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 наурыздағы № 30/255-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 наурызда № 5775 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/388-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 44/388-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5734 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-162 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 21 қаңтарда, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылғы 15 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7360441,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2422285,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9715,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22866,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4905575,0 мың теңге;
2) шығындар – 7417787,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13418,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37875,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24457,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 70763,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70763,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 37875,0 тысяч тенге;
погашение займов – 24457,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 57345,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 7, 8 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 62,3 (шестьдесят два целых три десятых) процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704).".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Абдрахманов
Секретарь Жарминского
районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70763,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70763,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 37875,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24457,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57345,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 6, 7, 8 және 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешімімен белгіленген 62,3 (алпыс екі бүтін оннан үш) пайыз атқаруға алынсын.".
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Абдрахманов
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының

33756,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20773,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
12928,0
015
Капитальные расходы государственного органа
55,0
12
Транспорт и коммуникации
358510,0
1
Автомобильный транспорт
348810,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
348810,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
60000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
288810,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
9700,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9700,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
9700,0
13
Прочие
106369,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1350,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1350,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1350,0
9
Прочие
105019,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5270,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5270,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
43225,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
40000,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3225,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
56524,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
56524,0
14
Обслуживание долга
92,0
1
Обслуживание долга
92,0

33756,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20773,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12928,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55,0
12
Көлiк және коммуникация
358510,0
1
Автомобиль көлiгi
348810,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
348810,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
60000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
288810,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
9700,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9700,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
9700,0
13
Басқалар
106369,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1350,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1350,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1350,0
9
Басқалар
105019,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5270,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5270,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
43225,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
40000,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3225,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
56524,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
56524,0
14
Борышқа қызмет көрсету
92,0
1
Борышқа қызмет көрсету
92,0