О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 сентября 2019 года № 38/314-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 сентября 2019 года № 6178. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/388-VI
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 44/388-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/346-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6166) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VІ "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-162, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 января 2019 года, в газете "Қалба тынысы" от 15 февраля 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8802488,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2622285,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 29716,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22866,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6127619,6 тысяч тенге;
2) затраты – 8859833,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13418,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37875,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24457,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;

Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 38/314-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қыркүйекте № 6178 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/388-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 44/388-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 33/346-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6166 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-162 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 21 қаңтарда, "Қалба тынысы" газетінде 2019 жылғы 15 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8802488,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2622285,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29716,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22866,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6127619,6 мың теңге;
2) шығындар – 8859833,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13418,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37875,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24457,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 70763,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70763,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 37875,0 тысяч тенге;
погашение займов – 24457,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 57345,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Принять к исполнению на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 51 (пятьдесят один) процент, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704).".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Оспанбаев
Секретарь Жарминского
районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70763,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70763,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 37875,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24457,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 57345,7 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 6, 7 және 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5704 болып тіркелген) шешімімен белгіленген 51 (елу бір) пайыз атқаруға алынсын.".
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық
мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының

55310,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
31915,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
23000,0
007
Капитальные расходы государственного органа
395,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11597,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11597,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11597,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34255,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34255,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34255,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
23014,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11186,0
015
Капитальные расходы государственного органа
55,0
12
Транспорт и коммуникации
450531,0
1
Автомобильный транспорт
436831,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
436831,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
46491,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
390340,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
13700,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13700,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13700,0
13
Прочие
116594,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1350,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
1350,0
006
Поддержка предпринимательской деятельности
1350,0
9
Прочие
115244,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2001,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

55310,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31915,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
23000,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
395,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
11597,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11597,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11597,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34255,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34255,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34255,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23014,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11186,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55,0
12
Көлiк және коммуникация
450531,0
1
Автомобиль көлiгi
436831,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
436831,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
46491,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
390340,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
13700,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13700,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13700,0
13
Басқалар
116594,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1350,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
1350,0
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1350,0
9
Басқалар
115244,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2001,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

908,0
3
Информационное пространство
4408,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4408,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
4263,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
145,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
5184,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1534,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
1534,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
3650,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
1516,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2134,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3682,0
1
Сельское хозяйство
2130,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
2130,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2130,0
6
Земельные отношения
1552,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1552,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
1552,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1223,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1223,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1223,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
1223,0
13
Прочие
12439,0
9
Прочие
12439,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12439,0
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4263,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
8176,0
Приложение 4
к решению Жарминского
районного маслихата

908,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
4408,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4408,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
4263,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
145,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
5184,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1534,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1534,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
3650,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1516,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2134,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3682,0
1
Ауыл шаруашылығы
2130,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
2130,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2130,0
6
Жер қатынастары
1552,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынасы бөлімі
1552,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1552,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1223,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1223,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1223,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1223,0
13
Басқалар
12439,0
9
Басқалар
12439,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
12439,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4263,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8176,0
Жарма аудандық мәслихатының