О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2019 года № 40/331-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2019 года № 6376. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 1 апреля 2020 года № 44/388-VI
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 01.04.2020 № 44/388-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Жарминского районного маслихата от 18 ноября 2019 года № 40/325-VІ "О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 28/238-VІ "О бюджете Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6310) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 28/250-VI "О бюджетах города Шар, поселков Ауэзова, Жангизтобе и Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-10-164, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шар Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 114971,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42000,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 72721,3 тысяч тенге;
2) затраты – 115114,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;

Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 40/331-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 6376 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 44/388-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 01.04.2020 № 44/388-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына, Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 қарашадағы № 40/325-VІ "Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6310 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 28/250-VI "2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының, Әуезов, Жаңғызтөбе кенттерінің және Қалбатау ауылдық округінің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-10-164 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Шар қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114971,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 42000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 72721,3 мың теңге;
2) шығындар – 115114,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -143,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 143,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Ауэзова Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 75744,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12520,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 563,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 62661,2 тысяч тенге;
2) затраты – 105860,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30116,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30116,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30116,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Жангизтобе Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 83731,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10670,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 72981,0 тысяч тенге;
2) затраты – 87785,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4054,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4054,9 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4054,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 143,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 143,2 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Әуезов кентінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75744,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12520,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 563,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 62661,2 мың теңге;
2) шығындар – 105860,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30116,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30116,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30116,2 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Жаңғызтөбе кентінің бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83731,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10670,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 72981,0 мың теңге;
2) шығындар – 87785,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4054,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4054,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4054,9 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить бюджет Калбатауского сельского округа Жарминского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 226081,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48510,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1900,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 175671,0 тысяч тенге;
2) затраты – 229802,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3721,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3721,1 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3721,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии А. Узбеханов
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата

"7. 2019-2021 жылдарға арналған Жарма ауданының Қалбатау ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 226081,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 48510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1900,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 175671,0 мың теңге;
2) шығындар – 229802,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3721,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3721,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3721,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7 және 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Узбеханов
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова
Жарма аудандық мәслихатының